Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat Toledo vs Skoda Octavia

Konu, 'Toledo' kısmında ybncii tarafından paylaşıldı.

1. ybncii

ybncii SCW Üyesi

58
    12
    8
    mrb arkadaşlar şu bi kaç gündür 2004 seat toledo 1.9 tdi. için pazalık yapıyordum anlaşmak üzereydim ama bir arkadaşım aklımı bulandırdı. Skoda octavia neden almıyorusun daha dolu daha güzel vs. vs. Benim aklımda hala toledo var ama para vericem o kadar ister istemez düşünüyor insan. Birincisi nedense octavia nın kasa hoşuma gitmiyor bir türlü. Bu a5 kasalar hariç. onlarda biraz pahalı. Arkadaşın dediği gibi biraz daha donanımlı bir araç aslında ilk aklıma gelen hafızalı ısıtmalı koltuklar eps far yıkma vs.. Geri kalan doanımları aynı. Siz ne dersiniz bu konuda ? çarşambaya kadar bi karar verip aranıza dönme niyetim var.

2. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    toledo daha oturaklı ve daha iyi yol tutuşu var benim bildiğim, zaten ikisini yanyana koy geç karşısına bak onlar sana herşeyi ablatır birden toledonun direksiyonunda bulursun kendini

Çöllü ve ZaferAykan bunu beğendi.
  3. braga26

braga26 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

256
    80
    0
    kesinlikle toledo rahatlık konfor karizma daha ne olsun octavia biraz dede işi :D

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  4. hades

hades SCW Üyesi

352
    127
    43
    Dede işine katılıyorum. :)

Çöllü ve braga26 bunu beğendi.
  5. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    toledo candır... skoda ya ben dede olsamda binmemm:D

ugurcoskun28 ve Çöllü bunu beğendi.
  6. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Deri Koltuk Arabaya Binmedinse Koltuk ısıtmasına ve hafızasına kanıp alma derim.. iki kasadan biri seçilecekse eger aynı modelde benimde tercihim Toledo Olur..
    Passat ayarında bi araçtır.. :eek:key:

7. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    bugun sabah trt de ne güzel tanıtıyolardı toledoyu leonu hiç göstermedi bile fuardaki araclar içinde kameraman ve spiker kızda begenmedi anlasılan :D türkiye sorumlusu fiyat veremiyoruz dedi kur bu ara degişken dedi :confused: cok iddalı fiyatlarla girecekmiş seat türkiye hayırlısı bakalım sonrada lüxx arabalara gecti uyanıklarr :D

8. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    kur değişkenmi [MENTION=24163]cuprali[/MENTION]

9. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    :D yatırımı ona göre yapalım diyosun abii fiyat vermediklerine göre var bildikleri mercedes ferrari skoda bile söyledi seat toledoya vermedi fiyat italyada krız var ondanmıdır nedirr:cool:

10. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    ayarlarıııız sabitleriiiiz

Çöllü ve tugra kazım bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş