Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat toledo süspansiyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
amortısor ve yay bıraz para ısı
Evet aynen öyle, birazcık araştırdım, dünyanın parası ya...

Ben aslında şunu istiyorum; biri çıksa dese ki "ben şurdan, şu marka/model amortisör(veya yay, veya coilover) işte şu fiyata...memnunum veya değilim" gibi.veya Dou senin gibi bişeyler satan birileri çıksa

Evet aynen öyle, birazcık araştırdım, dünyanın parası ya...

Ben aslında şunu istiyorum; biri çıksa dese ki "ben şurdan, şu marka/model amortisör(veya yay, veya coilover) işte şu fiyata...memnunum veya değilim" gibi.veya Dou senin gibi bişeyler satan birileri çıksa

mantıklı istekler bunlar :))
Orjınal ve yansanayi parça satışı bizdede var ama o istediğinden yok :D

Bilstein amortisor ve eibach yay kullanıyorum.. İnanılmaz memnunum.. Daha iyi bir kombinasyon yok 2000 tl vermediğin sürece abi.. 2. El arıyorsan bilemem tabi :)

valla bütçe izin verse elbette sıfır isterim ama yok :) temiz ikinci ele de razı oluyoruz işte... Dou senin söylediklerin sıfır mıydı? Ama koni'den bahsetmiştin, 2.el değil mi?

merhaba arkadaşlar. aracımın süspansiyonları uzun süredir problemli. tangır tungur gitmekten sıkıldım. artık aracın içinden de sesler gelmeye başladı. aracımın da habire altını vuruyorum. çok esniyor. 5 kişi bindiğimizde arka yere yapışıyor. Şimdi güzel bir komple süspansiyon istiyorum. hem aracım biraz spor olsun, yere sağlam bassın istiyorum, hem güvenli olsun, iyi yol tutsun, hem de hesaplı olsun. bu coilover falan nedir hiç anlamıyorum. yurtdışından bakıyorum, mesela bilstein eibach falan. hem çok çeşit var seçemiyorum hem de pahalı. ha bir de gümrükte sorun olur diye çekiniyorum. siz ne tavsiye edersiniz? uyduruk amortisör de almak istemiyorum.

adana'da bu konuda uzman, tavsiye edebileceğiniz usta/servis var mı? teşekkürler

Kw suspansiyon yay dünya markasıdır bizden temin edebilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt