Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat toledo süspansiyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bi düşüneyim doğukan, bir de bunlarla ilgili model falan var mı? link verebilir misin? koni ye ne oldu, patladı mı? tamiri zor mudur ki?
jant hangisi? Sendeki bronz 5zigen'ler mi?

Jant 5zigen evet.. Amortisorlerden bi tanesinin milinde ufak bir sorun var sadece abi o kadar.. Tamiri yapılıyor ama.. Ama yok uğraşmam diyorsan da 800 850 lira civarlarında bir rakama 4 tane bilstein amortisor 4 tane de sıfır 3.5 veya 5 cm yay ayarlarız ;)

Doğukan, bana bi model/kod falan verebilirsen çok seviirim. Nasıl birşey olduğunu görürdüm.

Koni'nin milindeki sorun nedir tam olarak ve nasıl tamir edilecek?

Bu arada top sportları satmışsın galiba... Oz'lara ne kadar istersin?

Abi kodunu bilmiyorum sorun var ses yapıyor ama sebep bilmiyorum :) topsport gitti oz son 1000 lira abi.. Lastiksiz halde

Oz superturismo black gider mi acaba benim beyaz Toledo'ya? Ha bir de, orjinal mi, yoksa replika mı?

Orjinal kesinlikle abi.. Renk konusunda zevk senin ama yakışma konusunda en ufak tereddütün olmasın :) wtcc toledo da bile bu jantlar kullanılıyor :)

Teşekkürler Dou... Ben düşüneceğim söylediklerini.

Başka yardımcı olacak, fikir verecek arkadaş yok mu?

Ne için fikir istiyorsun abi ? Daha iyi bir kombinasyon yok kimse bisey yazamaz o yüzden :) coil al derler o da 2000 toden fazla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt