Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat toledo süspansiyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

d_darko

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar. aracımın süspansiyonları uzun süredir problemli. tangır tungur gitmekten sıkıldım. artık aracın içinden de sesler gelmeye başladı. aracımın da habire altını vuruyorum. çok esniyor. 5 kişi bindiğimizde arka yere yapışıyor. Şimdi güzel bir komple süspansiyon istiyorum. hem aracım biraz spor olsun, yere sağlam bassın istiyorum, hem güvenli olsun, iyi yol tutsun, hem de hesaplı olsun. bu coilover falan nedir hiç anlamıyorum. yurtdışından bakıyorum, mesela bilstein eibach falan. hem çok çeşit var seçemiyorum hem de pahalı. ha bir de gümrükte sorun olur diye çekiniyorum. siz ne tavsiye edersiniz? uyduruk amortisör de almak istemiyorum.

adana'da bu konuda uzman, tavsiye edebileceğiniz usta/servis var mı? teşekkürler

Bu konuda beni aydınlatacak kimse yok galiba :(

adanada kım var bılmem ama lımıt nedır fıyat konusunda oncelıkle onu bılelım,cunku cok fazla fıkır ortaya atılabılır gıyat bellı olmadıgı surece

Fatih abi 0507 755 93 01 benim numaram ara beni abi en kisa zamanda en kolay sekilde halledelim ;)

Bilstein amortisor ve eibach yay ayarlıcaz abi sana ;)

Adana sınırları icinde her türlü seat parçasını kim ne derse daha altında rakama alırım :) beni bul abi :)

Eyvallah dou. Alamasak bile, almış kadar sevindim şimdi :)
Aslında aracımı (kısıtlı bütçem dahilinde) adam etmek istiyorum... İmkanlar biraz kısıtlı işte. Ev alınca tüm kazanç oraya gidiyor...
En kısa sürede seni arayacağım :eek:key:

Ha bu arada aracımın neresinde nasıl bir problem var, ne gibi parçaların değişmesi lazım pek bir fikrim yok. Bütçe olarak da net birşey söyleyemiyorum. Fazla değil işte :) Yapılacak olan işleme, alınacak şeylere ve ödeme şekline göre değişebilir. Gönül ister ki, aracımın yol tutuşu ve fren performansı artsın, aynı zaman spor bir karaktere sahip olsun, biraz da konfor... Yapılacak o kadar çok şey var ki, sınırı yok yani. Mesela yeni jant+lastik düşünüyorum, egzozdaki problemi gidermek istiyorum, motorla ilgili sorunlar var, onların giderilmesini istiyorum... Bakım zamanı geldi... Hepsi ayrı bir masraf.. offf. Moralim bozuldu şimdi:(

Yine de aracımı seviyorum :)

Abi 5 cm eibach yay ve 1 tanesi tamir isteyen 4 tane koni amortisor 600 lira.. Direk oluyor arabana :) bide sana 800e jant veririm 1400 eder :) 10 numara olur arac :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt