Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Toledo Kapı İç Tutamağı

poyraz5561

Kayıtlı Üye
2001 seat toledo şöför kapısının iç tutma kolu civatayla kapıya vidalanan yerden kırıldı. dandirik bir parça ama bulamadım 3-4 gündür çıkmacılarda. nasıl bulabilirim bunu arkadaşlar.

2001 seat toledo şöför kapısının iç tutma kolu civatayla kapıya vidalanan yerden kırıldı. dandirik bir parça ama bulamadım 3-4 gündür çıkmacılarda. nasıl bulabilirim bunu arkadaşlar.

merhabalar büyük geçmiş olsun kocaeli de ne taraftasınız acaba ona göre yönlendirebileceğimiz bir yer mevcut

merhabalar büyük geçmiş olsun kocaeli de ne taraftasınız acaba ona göre yönlendirebileceğimiz bir yer mevcut
Hocam çok teşekkür ederim.. Ahh kocaeli ilk görev yerim, anısı başkadır bende. Bu arada aksaraydan bir çıkmacıdan buldum. Forumlarda araştırırken doğuş oto da 77 tl ye satılıyormuş zaten. iyi bari bunu öğrenmiş oldum. çünkü parçacılarda bu tutmağı bulma işi tamamen nasip. Belki 10 15 kişiyi aramıştım

Hocam çok teşekkür ederim.. Ahh kocaeli ilk görev yerim, anısı başkadır bende. Bu arada aksaraydan bir çıkmacıdan buldum. Forumlarda araştırırken doğuş oto da 77 tl ye satılıyormuş zaten. iyi bari bunu öğrenmiş oldum. çünkü parçacılarda bu tutmağı bulma işi tamamen nasip. Belki 10 15 kişiyi aramıştım

Bu tür parçalarda genelde Konya’da vosmer var elinde çok çeşitli parça bulunduruyor oraya sormanız
Servis fiyatı zaten makulmüş

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Bu kanserlı parca DOGUS OTO DA 77 tl mı gercekten.Alan arkadaslar varmı.

Bu kanserlı parca DOGUS OTO DA 77 tl mı gercekten.Alan arkadaslar varmı.
Hocam bir forumda görmüştüm birisi almış. Ne kadar doğru bilmiyorum sormak lazim. Ben aksaraydan bir arkadaştan almıştım şoför kapısındakini. Bugün diğer kapilarinkini söküp bi bakayım onlar ne alemde dedim. Ne goreyim hepsi çatlamış. Hatta bazıları sokerken kenarlarından ufalandi bile. Seat böyle bir parça nasıl yapar anlamış değilim. Velhasıl şu an 3 kapı koluna da ihtiyacım var. 1 ay önce parçayi bulduğum arkadaşı aradım hepsi satıldı elimde parça kalmadı dedi. Konya daki wosver demiş arkadaşlar onu dahil herkesi aramıştım bulamamıştım o zamanlar şimdi de bulamıyorum. Yardımcı olacak arkadaşlar var mı acaba

Kapının şu an ki hali :rolleyes:

Ekli dosyalar

• 15758097137421209413104295829480.jpg
    15758097137421209413104295829480.jpg
    572.9 KB · Görüntüleme: 14
Geri
Üst Alt