Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Toledo Cupra! (Elanor)

mstteymur

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar iyi günler 2001 model 98 bin km de olan hafta sonları kullandığım Seat Toledo aracıma yaptıklarımı sizlerle paylaşmak istiyorum orjinalliğini çok bozmak istemedim jant büyütmeyi düşünürken ön düzenimde sorun yaşamamak, yakıtın artması ve kasisten cukurdan geçerken gelecek sesten dolayı 17-18 inç jant lastikten vazgeçtim 15 inç e devam etmeye karar verdim orjinal lastik ve jantlarımı garajıma koydum.. Tabi daha eksiklerim var ellerinizde satmayı düşündüğünüz eksikler listemdeki parçalardan varsa mesaj atarsanız iyi olur şimdilik bu kadar devamı gelicektir tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum :)

Yaptırdıklarım..

Susdalı Kumandalı Anahtar (140 tl)
Cupra yan marşpiyel aldım boyatıp taktırdım
Kapı içleri su alıyordu tahliye boruları temizlenip su gider hortumlarının cıkışları büyütüldü.
Meguars marka Pasta&Cila yapıldı
Seat Jant Göbeği
Brembo kaliper kapakları takıldı (40 tl)
15 inç Petlas lastik takıldı (500 tl)
15 inç Slk marka jant takıldı (700 tl)
K&N marka hava filtresi (80 tl)
Fiskiye memesi alındı (15 tl)
Silecekler değiştirildi (20 tl)
Ön cam da catlak vardı git gide büyümüştü Fatih Oto Camda orjinal cam ile değiştirildi (200 tl)
Cupra Ön lip (112 tl), Gözlük tutucu (133 tl), Cupra Yazısı (49 tl), Fr logosu (30 tl) serviste siparişi verildi 3 gün sonra alınacak

Eksiklerim ve yaptıracaklarım..

İndash Teyp ve Set
Coilover yay
Kapı çıtaları ve tampon altları piano black kaplama
Direksiyon dikimi
Çift Çıkışlı egzos (Bugün yaptıracaktım fakat arka tamponu egzos cıkacak şekilde kestirmem gerektiği söylendi geri yaptırmadım)
Kapı eşiği ve Kapı altı Seat logosu
Geri vites Ledleri
Pedal seti
Seat yazılı ceki ipi

yağmur sensörlü ön cama kaç diyorlar acaba. maşallah güzel olmuş. kaliper kapakları nasıl sabitleniyor yapışkan mı civata mı?

yağmur sensörlü ön cama kaç diyorlar acaba. maşallah güzel olmuş. kaliper kapakları nasıl sabitleniyor yapışkan mı civata mı?

Teşekkür ederim valla yağmur sensörlü ön cam ne kadar bilmiyorum. Kaliper kapaklarıda 300 derece ısıya dayanıklı slikon ile yapıştırıldı civata atmak cok riskli dediler malzeme döküm oldugu için civata atıldıgında çatlama olur diye yapıştırdılar. @MuRDocK

Bagaj çıtasını aracın renginde boyat kardeşim.ön lip taktır derim

Bu rengi seviyorum yaa birde abi çıkma son susturucu al onu deldir orjinal elinde kalsın

en önemlisi de safını bil :) stickerin bozmuş aracını yakışmamış hemen renkli baskılı scw ye dön :)

Geri
Üst Alt