Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Toledo Cupra! (Elanor)

Eline sağlık çok güzel olmuş.Benim Arabamla aynı renk olunca,bende ki modifiye aşkını yeniden heyecanlandırdı.15 inç Jantların bu kadar güzel duracağını düşünmezdim.Ama ben en kötü 16 inç taktırmayı düşünüyorum.Benim arabanın tavanı siyah folyo kaplama ve bu renge siyah çok güzel gidiyor tavsiye ederim.IMG_20140531_194812.jpg

maşallah kesenize emeğinize sağlık rabbim kaza bela vermesin

Emeginizin karsiligini almissiniz araciniz cok guzel olmus ozellikle jantlariniz cok begendim araca cok yakismis allah kaza bela vermesin guzel gunlerde binmek nasip olsun

abi herşeyden öte ön camdaki o Beşiktaş Mini Formasını orada görmenin vermiş olduğu mutluluk tarif edilemez

abi bende isterim eğer öyle bir imkan var ise inş sene sonu burada resimlerini paylaşıyor oluruz

Jant lastiklerimi 17 inç yaptım yeniledim araçta değişikler oldu en kısa zamanda detaylı bir konu açacağım :)

Geri
Üst Alt