Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Toledo&Chevrolet Cruze Sizce?

ibrahim411

Kayıtlı Üye
Merhaba;
2004 Cordoba sahibiyim. Aracımı değiştirmek istiyorum. İnternet de deli gibi araba bakarken hiç aklımda olmayan Chevrolet Cruze modeli ile karşılaştım. EURO NCAP dan 5 yıldız almış bir araç. 2011-2012 modellerine bakmaktayım. Neredeyse sunroof hariç full bir araç. Tek problemi 1.6 benzinli motoru uyumsuz LPG montajı sonrası subap yakmaktaymış. Bunu da çelik subap değiştirerek çözmüşler. Ben ilk başta LEON almaya karar vermiştim. Bütçem el vermeyince TOLEDO ya bakmaya başladım. 2004-2005 Signo model TOLEDO ile 2010-2011 CRUZE LS hemen hemen aynı fiyat. Yaş farkını saymıyorum. Bu iki aracı kıyaslayabilir miyiz.

Chevrolet türkiye pazarından çekildi yedek parçada her geçen gün azalıyor karar senin seat düşünmüyorsan bence başka markalarıda değerlendir

Merhaba;
2004 Cordoba sahibiyim. Aracımı değiştirmek istiyorum. İnternet de deli gibi araba bakarken hiç aklımda olmayan Chevrolet Cruze modeli ile karşılaştım. EURO NCAP dan 5 yıldız almış bir araç. 2011-2012 modellerine bakmaktayım. Neredeyse sunroof hariç full bir araç. Tek problemi 1.6 benzinli motoru uyumsuz LPG montajı sonrası subap yakmaktaymış. Bunu da çelik subap değiştirerek çözmüşler. Ben ilk başta LEON almaya karar vermiştim. Bütçem el vermeyince TOLEDO ya bakmaya başladım. 2004-2005 Signo model TOLEDO ile 2010-2011 CRUZE LS hemen hemen aynı fiyat. Yaş farkını saymıyorum. Bu iki aracı kıyaslayabilir miyiz.

Cruze yakıt olarak aşırı yakıt tüketmekte ve sorun sıkıntı olarakta başınızı epey ağrıtır seat daha bilindik hem yakıt bakımından seni yormaz dertsiz sıkıntısızdır Cruze göre

kesinlikle toledo. leon almadan önce cruzeye kafayı takmıştım, epey araştırdım.

benzinde tüketim çok fazla, lpg de ise 1.6 motor araç için yetersiz kalıyor. kronik olarak subap eritme sorunu var. çözüm olarak çelik subap kullanılsa da sadece süreyi uzatıyor yani sorunu çözmüyor.

fiyat/doluluk oranına göre cruze çok cazip geliyor ama kafam rahat olsun dersen elbette toledo.

ben son anda vazgeçtim, leona döndüm.

toledoyu bilmiyorum ama cruzeyi kesinlikle kafandan at çok yakıyor ve kütük gibi araç

Chevrolet Türkiye'den çıktı. Destekleri devam ediyor ama ne kadar eder, nasıl hizmet verirler iyi düşünmek lazım

Bu konuda kesin olan tek fark; Cruze daha oturaklı daha yakışıklı

Onu da araştırdım; Cruze 2020 ye kadar parça desteği veriyor. Sonra yok. Ama konuştuğum servisler motor elektrik parçaları opelle aynı parça problemi olmaz dedi.

Modele bakarsan tabikki cruze ama yakıt dersen toledonun parasını cruze 4-5 senede yakar. Yakıt değerleri çok yüksek. Amcamda vardı satana kadar akla karayı seçti. Km 60-65kr rahat var yakıtı. Ben leonla sürekli turbo açık gezsem o değerleri görmem

MUSTAFA SARI

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt