Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Toledo cam üstü spoiler

Walla bende nöbetten çıkıp gidecem abi redbull içersin bişeyin kalmaz:D söyleyimde listeye yazsınlar yorgunum bahanesi zayıf eskimiş bir bahane

sendekileri 16" sanmıştım ben model olarakta çok begendim bunun fiyatı nedir abi[/QUOTE

Oruc oruç 18 ssaat calısınca bu sıcaklarda bıraz daha yorucu oluyor.Hıc araba kullanasım yok yarın mecbur olmasam arabaya bınmeyecem.....Yarın saat dort gıbı ısten cıkacam ve corlu luleburgaz taraflarında olucam bır dunya yol yapıcam.O yuzden benı mazur gorun gelmeyı ıstıyorum ama pazar gunu 16 saat çalışmam var...

Bendekı jantlar leon 1.8t 180 hplerın topsport jantları,yanılmıyorsam adanadan douuu aynılarını satıyordu.Eger dusunuyorsan ırtıbata gecelım scw ındırımı yaptırırızz...

güzel olmuş abi yakışmış yarın gidip soruyorum hemen aynısından var mı diye:D

arabaya ayrı bir hava katmış mevlüt..güle güle kullan

@mitrazapin23 ; eywallah kardeşim aynı modeli bulacağını sanmıyorum ama illaki yaptırmak istersen ben yaptırır sana yollarım

@ali ; saolasın ali hocam

mevlüt kardeşim gayet güzel durmuş, fiyatı nedir ? bagaj üstü için hala beklemedeyim,ant.da fiberciler cacık :) şu yönetici abimizin bagaj üstü gayet güzel.yardımcı olabilirmi ?

mevlüt kardeşim gayet güzel durmuş, fiyatı nedir ? bagaj üstü için hala beklemedeyim,ant.da fiberciler cacık :) şu yönetici abimizin bagaj üstü gayet güzel.yardımcı olabilirmi ?

boya montaj dahil 100tl
cezmi abinin spoiler modelinin aynısını yaptırıcaz ramazan dan sonra şuan 3 kişiyiz sende istersen 4 olur

Güzel durmuş Mevlüt ama bağaj kapısıda spoyler istiyor :)

xx

bende bağırdım ama duyan olmadı :) aklımdasın sorun değil kargo ile yollarız
yaptıracağımız zaman boyanın numarasını alırım

Geri
Üst Alt