Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Toledo(beyaz) için jant-lastik tavsiyesi

Bu arada, aracıma jant ararken, başka şeylerden olduk...Sizinle de paylaşmamıştım önemsiz diye, yine de anlatayım... Geçen akşam dışarı çıkmıştım, aracı parkettim, yiyecek bişeyler alıp hemen dönecektim. 3-4 dk olmamıştı aracımın yanına döndüm, ne göreyim, birisi aracıma vurup kaçmış. Ön sağ tarafta çamurlukta ezilme ve sürtük var, tabi tamponda da. Far da oynamış yerinden, içeri doğru göçmüş biraz. Yine de fazla birşey yok şükür. Muhtemelen geri doğru gelirken vurmuş. Neyse. Henüz yaptıramadım da, kızım hasta biraz, ateşi çıkıyor, hastaneye acile falan gitmek gerekiyor. O yüzden henüz götürmedim biryere. Adana'da tavsiye edeceğiniz bir yer var mı bu arada?

Jant işini erteledik gibi. Ha bire masraf çıkıyor. Aracımla doğru düzgün ilgilenemiyorum da...

Bu arada, aracıma jant ararken, başka şeylerden olduk...Sizinle de paylaşmamıştım önemsiz diye, yine de anlatayım... Geçen akşam dışarı çıkmıştım, aracı parkettim, yiyecek bişeyler alıp hemen dönecektim. 3-4 dk olmamıştı aracımın yanına döndüm, ne göreyim, birisi aracıma vurup kaçmış. Ön sağ tarafta çamurlukta ezilme ve sürtük var, tabi tamponda da. Far da oynamış yerinden, içeri doğru göçmüş biraz. Yine de fazla birşey yok şükür. Muhtemelen geri doğru gelirken vurmuş. Neyse. Henüz yaptıramadım da, kızım hasta biraz, ateşi çıkıyor, hastaneye acile falan gitmek gerekiyor. O yüzden henüz götürmedim biryere. Adana'da tavsiye edeceğiniz bir yer var mı bu arada?

Jant işini erteledik gibi. Ha bire masraf çıkıyor. Aracımla doğru düzgün ilgilenemiyorum da...
Gercekten cok ucuzu arac keyıflı ama tadını cıkartamıyorsunuz bır adak kesın bence

Aracımın problemlerini çözebilecek birini bulursam, yani öyle bir usta çıkarsa :) ancak o zaman kayfini çıkarabilirim aracın. O zaman da satacağım zaten, yakıtına yetişemiyorum ki... Dizel araç alacağım en kısa sürede. Kim bilir, belki o da toledo olur.

Toledo nun arkasına ne kadar geniş jant sığdırabiliriz bilgisi olan varmı ?

10" 11" ET sığarmı acaba

Bende toledo resimleri var. Baya geniş lastikler görmüştüm, hem önde hem arkada. O kadar genişki araç Toledo olmaktan çıkmış :). Yanımda olsa buraya koyardım. ölçü olarak bilmiyorum ama.

Sayın yöneticiler, ben buraya resimler yüklemiştim, gitmiş hepsi... neden oldu acaba?

Yahu arkadaşlar zevk sizin zevkiniz ama Toledo zaten karizma bir araç moda ne gerek var.
jant sektöründen pek anlamam ama ben lastikleri yeni değiştirdim Bridgestone B250 aldım
çok memnunum yol yardımı çekici hakkı falan baya güzellikleri var tavsiye ederim

*** aracınız her ne şartla yolda kalırsa kalsın benzinin bitmesi dahil yol yardımı çekici yolluyor ücretsizzz

Aracımın problemlerini çözebilecek birini bulursam, yani öyle bir usta çıkarsa :) ancak o zaman kayfini çıkarabilirim aracın. O zaman da satacağım zaten, yakıtına yetişemiyorum ki... Dizel araç alacağım en kısa sürede. Kim bilir, belki o da toledo olur.

Soruna benim gibi kökten çözüm bul toledo2 nin dizeli çok nadir heleki temizini bulmak ölüm
Lpg taktır sende kurtul arabada kurtulsun :))

Aracım lpg'li zaten...o ayrı bir sorun, hiç açmayayım konuyu. Birkaç başlık açmıştım bununla ilgili zaten...

Geri
Üst Alt