Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Toledo(beyaz) için jant-lastik tavsiyesi

Seat Toledo ziyafeti... :)

16895026.jpg

toledo1.jpg

c539169d.jpg

dsc023011.jpg

dscf0515q.jpg

dscf0519d.jpg

easycapture1s.jpg

easycapture2.jpg

easycapture3f.jpg

easycapture5y.jpg

images55.jpg

picture005ob.jpg

picture040.jpg

seattoledo01.jpg

Arşivlik fotoğraflar için sağol arkadaşım.. Yalnız ben şu jantlara gerçekten bayıldım.. Ama ne lastikten ne de janttan zerre anlamam.. Bu jant kaçlık ve aynısını bulabilirmiyim..Fiyatları nerelerde acaba..Anlayan arkadaşlar bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim..

dsc023011.jpg

Siyah toledodaki jantlar 18" audi jantı. 5x112 olmalı. adaptör ile kullanıyorlar muhtemelen.

Arşivlik fotoğraflar için sağol arkadaşım.. Yalnız ben şu jantlara gerçekten bayıldım.. Ama ne lastikten ne de janttan zerre anlamam.. Bu jant kaçlık ve aynısını bulabilirmiyim..Fiyatları nerelerde acaba..Anlayan arkadaşlar bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim..

3. sayfadan alıntı...

sağol dostum..bu adaptör hangi araya takılıyor acep..

wheel_spacer.JPG

EIBpro-spacer.jpg

şöyle bişey.

Yurtdışında farklı bijon aralığındaki jantları takmak için çok kullanılıyor. Tr'de daha yaygınlaşmadı ön arka farklı aralığa sahip spacer.

Siyah toledoda 5x100'den 5x112'ye bijonları çeviren spacer (adaptör) var mesela.

eyvallah..karışık işler bu işler yani :) ..sağol

jant modelleri cok guzel begenmekte zorlaniyor adam. bende dusunuyorum gri toledo stella modeli var bende 15 inclik. 5 bacakli olanlar hosuma gidiyor ama yakisirmi sizce cokmu siritir ve 15 lik cokmu kucuk. orjinal oldugu icin inci degistirmak istemiyorum.

Geri
Üst Alt