Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Toledo 2003 Stella arka kapı hoparlörü

mudo

Kayıtlı Üye
aracım seat toledo 2003 model olup arka kapılarda hoparlör olmadığını biliyorum fabrika çıkışlı bu hoparlör yeri var bilen bilir ama hat çekilmiş mi bilmiyorum hat çektirmek gerekir mi ve alacağım hoparlörün boyutu kaç cm olmalıdır ve tweeter yerinin de hattı var mı şimdiden yorumlarınız için teşekkürler ve bu media markt de bulunan ucuz hani navitech marka hoparlörle güzel olur mu
[doublepost=1497272998,1492064691][/doublepost]birisi cevap verebilir mi forumda kimse yok mu

aracım seat toledo 2003 model olup arka kapılarda hoparlör olmadığını biliyorum fabrika çıkışlı bu hoparlör yeri var bilen bilir ama hat çekilmiş mi bilmiyorum hat çektirmek gerekir mi ve alacağım hoparlörün boyutu kaç cm olmalıdır ve tweeter yerinin de hattı var mı şimdiden yorumlarınız için teşekkürler ve bu media markt de bulunan ucuz hani navitech marka hoparlörle güzel olur mu
[doublepost=1497272998,1492064691][/doublepost]birisi cevap verebilir mi forumda kimse yok mu
serviste var almanya siparişli olur..cok pahalı değil...ama uydurma yapabilirseniz seciminize kalmış...olur mu olmaz mı direk tesisat gucu sese bakar onu da siz beğeneceksiniz..tavsıye edemeyiz

Geri
Üst Alt