Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Toledo 1.6 Signo Kullanım Klavuzu

symntc

Kayıtlı Üye
Arkadaslar uzun zamandır Seat toledo 1.6 Signo 2001 modelin kullanım klavuzunu arıyorum konulara baktım bulamadım nette de yok biyerde buldum dil rusca
türkçesini elinde olan arkadaşım varsa bana yardımcı olursa cok sevinirim burdan baska ümidim kalmadı simdiden tskler..

bana da 2004 signo plus lazim.. aradim ama yok.. pdf si felan olan yok mu arkadaşlar..

zeki bey ve ali bey.sizleri üyelerimiz kısmında tanımak isteriz...teşekkürler

2004 leon signom var bendeki kullanma kılavuzunda tum modelleri mevcut zaten toledo ve leonun ama burdan nasıl vereyim foto çeksem bir günümü alır:D

Bende de 2002 kullanma kılavuzu var. Satın aldığım kişi verdi. İçerisinde herkesin bildiği şeyler yazıyor. Hem Türkçe hemde ingilizce. Yani merak edilecek bir şey yok. Bildiğimiz şeyler.

Ekli dosyayı görüntüle 2022

yol bilgisayarında bilmediğim şeyler vardı ayrıca genel özelliklerini tam incelemek için istediğim için aradım klavuzu olsa süper olur ama olmasada olur :))

selamlar 2001 seal leon sıgnom var kullanım klavuzunu hıc bır yerden bulamıyorum ucretı karsılıgıda alabılırım , okuyup gerıde gonderebılırım olan arkadas varsa yardımcı olursa sevınırım : bulent tel : 545 322 85 25

Ali bey bende 2004 signoplus kılavuz var fakat kullanım kılavuzunda fazla ayrıntılara yer verılmemiş.Örnegin climatronik kodlar falan yok

Ali bey bende 2004 signoplus kılavuz var fakat kullanım kılavuzunda fazla ayrıntılara yer verılmemiş.Örnegin climatronik kodlar falan yok

nihat bey forum kuralları geregi önce kendinizi tanıtan bi konu açarmısınız lütfen üyelerimiz bölümünden :eek:key:

Geri
Üst Alt