Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat toledo 1.4 TSI DSG tiz motor sesi

Konu, 'Toledo' kısmında novacenna tarafından paylaşıldı.

1. novacenna

novacenna SCW Üyesi

15
    4
    3
    Arkadaşlar Merhaba,

2 ay önce aldığım 1.4 TSI DSG otomatik şanzumanlı Toledo aracımda aşağıdaki linkini verdiğim videodaki şekilde tiz bir ses geliyor,önceleri hiç yoktu,ya da ben farketmedim.Ancak ses giderek artmaya başladı.Motor ısındığında da ses geliyor.Ayrıca video çekerken farkettim ki motor çok gürültülü çalışıyor.Bu sesin nedeni ne olabilir,ne yapmam gerekir,TSI motor konusunda hiçbir fikrim yok.Aracımın km'si 34000.Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  2. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    büyük gecmiş olsun...bu şekilde aracınıza binmeyin...komperesor,v kayısı,triger ciddi bi sorun var gibi...bunu yetkili servis anlar.garantilise yarın ilk işiniz o olsun

3. novacenna

novacenna SCW Üyesi

15
    4
    3
    Teşekkür ederim.Araç her zaman bu şekilde değil,farkettiğim anda çekebildim.Bu yorumu tiz sese gore mi yoksa direct olarak motor sesine gore mi yaptınız ?

4. burak_85

burak_85 SCW Üyesi

1
    1
    3
    Aynı sorun benim aracımda olmuştu benim aracımda Toledo 1.4 TSİ Dsg servis garantiden devirdaim pompasını değiştirdi ses kesildi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bunu beğendi. novacenna bunu beğendi.
  5. novacenna

novacenna SCW Üyesi

15
    4
    3
    Merhaba,

Geçen gün servise götürdüm,onlarda devirdaim pompasından olduğunu söylediler,ancak sorun yaratmaz,sonra da değiştirebilirsiniz dediler,bende değiştirmedim :)
    [doublepost=1459070907,1459070873][/doublepost]

Sayfayı Paylaş