Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat sport egsoz ucu (1.2 tsi)

_AS_

Kayıtlı Üye
Dün kuzenim geldi yarın senin arabayla kızla buluşmaya gidicem kız leon hastası dedi cart curt etti hastamsn sen kendi arabanla nie gitmiosun dememe rağmen bugün sabah 10 gibi aldı arabayı gitti:)

Meğer kız falan hikayeymiş benim kız arkadaşımla anlaşıp doğuş esenyurta gidip egsoz ucu taktırmışlar doğum günü hediyesi diye aşşağı in diye aradıklarında gördüm aracı kırmızı kurdele de takmışlar:D felaket mutlu oldum resimleri paylaşıyım dedim sizlerle:)

05032011053.jpg

05032011054.jpg

05032011056.jpg

05032011055.jpg

Bu arada egsoz ucuyla sesin değişmediğini biliyorum ama aracın arkasına geçip gaza basıldığında alt devirlerdeki sesi bariz değişti hafiften çok hoş bir homurtu başladı:)

hahhaha:) süpermiş şöyle bir kız arkadaşım olmadı ki:)

hahhaha:) süpermiş şöyle bir kız arkadaşım olmadı ki:)

:) darısı başına

arabaların bütün temel kavramlarını bilen birisi oldu sayemde:) kaç kıza ben yay bakmaya gidiyorum diye msj attığında 5lik alma 3.5luk yeter diye mesaj atar:D
geçende kuzen coilover görüpte bu ne lan dediğinde kız arkadaşım anlattı ayarlanabilir amortisör sertlik ayarlı diye:D

Ama arabadaki çoğu oynamaya da izin vermiyor o ayrı:)

benım kız arkadasımda tavanı kaplatmıstı :D sımdı cut out yaptırmak ıstıyorum :D

:D:D Yanlız en çok kırmızı kurdeleye bayıldım:D

BU arada ne kadar yaptırdınız diyeceğimde,herhalde hediye olduğu için sende bilmiyorsundur..

BU arada ne kadar yaptırdınız diyeceğimde,herhalde hediye olduğu için sende bilmiyorsundur..

Yok biliyorum daha önceden sormuştum doğuşa çünkü işçilik dahil 200 lira tutuyor.
Yanlız 1.4 tsi lara olmuyormuş kaynaksız kelepçe ile takılıyor tek çıkış egsoz lazım tdi larda tek çıkıştı galiba

Geri
Üst Alt