Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat sport egsoz ucu (1.2 tsi)

Yanlız abt nin devir bandını beğenmedim alt devir çok ölü olur bu şekilde gibime geliyor gerçi 1500 ile 2600 arası ne kadar tork olduğuna bakmak lazım grafikle:)

Megachipste de beygir düşük tork fazla garip:) fiyat ne kadar dediler peki?

Ben abt nin bu değerlerine pek güvenmiyorum fiyatta çok uçuk zaten custom yazılım çok daha iş görür bence :)

Bu arada jant konusunda ben bbs ch alıcam büyük ihtimal o olmazsa rs6 da olabilir vancouver nası durur leonda hiç bilmiyorum ama r jantı yerine rs6 daha şık durur gibime geliyor:)
Ayrıca aero ile 18 daha çok yakışır bence:)

CH bende düşünüyorum aklımın bi köşesinde hala :)

Megachips 750TL demişti sanırım.
ABT'de 1500 devirde 175 torku veriyor sonra 2600'e kadar artıyor düz gitmiyor. Yani araç 1500'den 4000'e kadar aynı çekişte gidiyor ya şuan. 1500'den 2600'e kadar atıcak sonrasında 3800'e kadar sabit ve hp artışı olacak :) ki 4500-5500 devir bandında 140 hp. normalde tek bi devir bandında hp verilir. ABT'de eğer o değerler yakalanmazsa para iadesi diyordu ama RON 98(98 oktan) benzinle.

hediye süper.. ve sonuç olarak görüntü de süper :)
bu kafadan benim araçtada var ve ufaktra olsa sese güzelllik katıyor bence:eek:key:.
güle güle kullanın.

CH bende düşünüyorum aklımın bi köşesinde hala :)

Megachips 750TL demişti sanırım.
ABT'de 1500 devirde 175 torku veriyor sonra 2600'e kadar artıyor düz gitmiyor. Yani araç 1500'den 4000'e kadar aynı çekişte gidiyor ya şuan. 1500'den 2600'e kadar atıcak sonrasında 3800'e kadar sabit ve hp artışı olacak :) ki 4500-5500 devir bandında 140 hp. normalde tek bi devir bandında hp verilir. ABT'de eğer o değerler yakalanmazsa para iadesi diyordu ama RON 98(98 oktan) benzinle.

O zaman olabilir bak şuan ki torku 1500lerde veriyorsa çok iyi değerler:) ama fiyat baya uçuk işte

hayırlı olsun. bu egsoz uçları paslanmaz deniliyor ama yalan, paslanmaz malzemeyi egsoz borusuna oksijen kaynağı ile tutturamazsın. Bu vidalılarda düşer denilen tüm uçları oksijen kaynağı ile kaynatabiliyor egsozcular. Yani aldığınız malzeme krom kaplanmış demir.

Maliyeti nedir derseniz, malzeme olarak bu kadar kısa boruyu hurdacıda bulursunuz ve en fazla vereceğiniz "Abi at bişey 5tl yeter" der ki o bile fazla. E hadi uçlarını bükümle kıvırdınız yada sıvadınız ona da en fazla 20TL alırlar. Bunu krom kaplayan bir yere gitseniz ve o anda işlemde başka parçalar varsa para bile almazlar ki hadi işlem yoktu en fazla 20TL verirsiniz. Yazıya da artık siz karar verin ne tutacağını, yada yazıya gerek varmı sorusunun cevabını. Topla ne çıktı? SEAT aksesuarlarda fena öpüyor arkadaşlar.

hayırlı olsun. bu egsoz uçları paslanmaz deniliyor ama yalan, paslanmaz malzemeyi egsoz borusuna oksijen kaynağı ile tutturamazsın. Bu vidalılarda düşer denilen tüm uçları oksijen kaynağı ile kaynatabiliyor egsozcular. Yani aldığınız malzeme krom kaplanmış demir.

Maliyeti nedir derseniz, malzeme olarak bu kadar kısa boruyu hurdacıda bulursunuz ve en fazla vereceğiniz "Abi at bişey 5tl yeter" der ki o bile fazla. E hadi uçlarını bükümle kıvırdınız yada sıvadınız ona da en fazla 20TL alırlar. Bunu krom kaplayan bir yere gitseniz ve o anda işlemde başka parçalar varsa para bile almazlar ki hadi işlem yoktu en fazla 20TL verirsiniz. Yazıya da artık siz karar verin ne tutacağını, yada yazıya gerek varmı sorusunun cevabını. Topla ne çıktı? SEAT aksesuarlarda fena öpüyor arkadaşlar.

faruk abi, benim araçta 4,5 senedir aynı aksesuar takılı ve hala pas yada tek bi leke bile yok:D
ama şimdiki satılanların kalitesi nasıl o tartışılı tabi..uçuk fiyatları tartışmaya bile gerek yok:p

Geri
Üst Alt