Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat sport egsoz ucu (1.2 tsi)

Hayırlı Olsun Ahmet ;) Çift çıkış olsa daha güzel olurdu bence. Ama hoş durmuş çok iyi kapatmış orayı ;) Hayırlı olsun tekrardan kardeşim

Hayırlı Olsun Ahmet ;) Çift çıkış olsa daha güzel olurdu bence. Ama hoş durmuş çok iyi kapatmış orayı ;) Hayırlı olsun tekrardan kardeşim

Bende tam tersi çift çıkışları pek sevmiyorum:) ki seat orjinal olarak tek çıkışlara çift yapmıyor kaynakla falan uğraşmadıkları için bizimkilerde tek biliosun:) anca dışarda yapılabilir işte

Teşekkür ederim bu arada kardeşim:)

Bende tam tersi çift çıkışları pek sevmiyorum:) ki seat orjinal olarak tek çıkışlara çift yapmıyor kaynakla falan uğraşmadıkları için bizimkilerde tek biliosun:) anca dışarda yapılabilir işte

Teşekkür ederim bu arada kardeşim:)

Bende çift çıkışları seviyorum işte zevk meselesi. Orjinal seat yapmıyorlar biliyorum. Komple egsoz girelim biraz zaman geçsin :D Aracın gidişi yetmiyo artık bana.

Bende çift çıkışları seviyorum işte zevk meselesi. Orjinal seat yapmıyorlar biliyorum. Komple egsoz girelim biraz zaman geçsin :D Aracın gidişi yetmiyo artık bana.
Valla atmosferik 1.6lara göre benimki bana yetiyorda insan bir süre sonra fazlasını istiyor:D 1 2 aya jantlarıda değiştirip 18e geçicem o zaman az birşey daha düşücek performans bu chip olaylarını araştırıyordun sen bizimkiler için bişi bulabildin mi?

Hocam güle güle kullan... İnsanın böyle bir kuzeni ve böyle bir kız arkadaşı olması çok büyük şans... çok sevdiğim bir söz vardır Senin mutluluğunla mutlu olacak insanlar olsun etrafında derler ne mutlu ki böyle insanlar var etrafında... güle güle kullan hocam çok yakışmış...

super bir hediye senin gibi leonunu seven birine :) zamaninda ibizam warken bnm kiz arkadasimda dogum gunu hediyesi arka cupra tampon almisti bana :) daha cok sevinecegim bir hediye alamazdi araba ile ugrasmami sevmez genelde hicte anlamaz ama iste inceligi sag olsun yapmisti boyle bir supriz :)

Hocam güle güle kullan... İnsanın böyle bir kuzeni ve böyle bir kız arkadaşı olması çok büyük şans... çok sevdiğim bir söz vardır Senin mutluluğunla mutlu olacak insanlar olsun etrafında derler ne mutlu ki böyle insanlar var etrafında... güle güle kullan hocam çok yakışmış...

Çok teşekkür ederim:) herkez en az benim kadar şanslı olur inşallah...

super bir hediye senin gibi leonunu seven birine zamaninda ibizam warken bnm kiz arkadasimda dogum gunu hediyesi arka cupra tampon almisti bana daha cok sevinecegim bir hediye alamazdi araba ile ugrasmami sevmez genelde hicte anlamaz ama iste inceligi sag olsun yapmisti boyle bir supriz

Benimki de hiç sevmez böyle şeyleri jantları değiştirmeme bile kızıyordu ki ona ikna oldu:) tavanı kaplatamam mesela:) ama ne kadar çok sevmesede çok mutlu olcağımı düşünüp almış:)

Valla atmosferik 1.6lara göre benimki bana yetiyorda insan bir süre sonra fazlasını istiyor:D 1 2 aya jantlarıda değiştirip 18e geçicem o zaman az birşey daha düşücek performans bu chip olaylarını araştırıyordun sen bizimkiler için bişi bulabildin mi?

ABT Chip var elde garantili. 4500-5500dd arası 140hp 2600-3800dd arası 220nm

Mehmet Gazihan(Megachips)'e sordum %20 hp %30 tork demişti. 125hp 230nm filan oluyor öyle. Bende 18 jant + coil yapıcam 'da önce chip mi yoksa jant coil mi olsun diyorum. 16lar ve aero çok boş duruyo :D

jant olarakta vancouver, talladega düşünüyorum. Talladega(R modellerinin jantı) yakışır mı bilmiyorum ama

ABT Chip var elde garantili. 4500-5500dd arası 140hp 2600-3800dd arası 220nm

Mehmet Gazihan(Megachips)'e sordum %20 hp %30 tork demişti. 125hp 230nm filan oluyor öyle. Bende 18 jant + coil yapıcam 'da önce chip mi yoksa jant coil mi olsun diyorum. 16lar ve aero çok boş duruyo :D

jant olarakta vancouver, talladega düşünüyorum. Talladega(R modellerinin jantı) yakışır mı bilmiyorum ama

Yanlız abt nin devir bandını beğenmedim alt devir çok ölü olur bu şekilde gibime geliyor gerçi 1500 ile 2600 arası ne kadar tork olduğuna bakmak lazım grafikle:)

Megachipste de beygir düşük tork fazla garip:) fiyat ne kadar dediler peki?

Ben abt nin bu değerlerine pek güvenmiyorum fiyatta çok uçuk zaten custom yazılım çok daha iş görür bence :)

Bu arada jant konusunda ben bbs ch alıcam büyük ihtimal o olmazsa rs6 da olabilir vancouver nası durur leonda hiç bilmiyorum ama r jantı yerine rs6 daha şık durur gibime geliyor:)
Ayrıca aero ile 18 daha çok yakışır bence:)

Geri
Üst Alt