Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat sport egsoz ucu (1.2 tsi)

Sağolasın emre:) seninde lip hayırlı olsun okulda bi canlı göriyim arabanın yanına gidip:D

Bu arada geçen olasılık dersindeydi galiba yunusla girdim 535d muhabbeti falan vardı ordaki senmiydin resimdeki haline benzettimde:D

Çok teşekkürler, gel bakalım beraber araçlara,yardımcı olabileceğim bişey olursa her zaman :)

Ya o derste bende dedim acaba o mu..Bakıyorum bakıyorum şimdi sorsam , sen olmasan rezillik.. Tamamdır o zaman bundan sonra tanırız :D

bu arada ders iyiydi:D

Çok teşekkürler, gel bakalım beraber araçlara,yardımcı olabileceğim bişey olursa her zaman :)

Ya o derste bende dedim acaba o mu..Bakıyorum bakıyorum şimdi sorsam , sen olmasan rezillik.. Tamamdır o zaman bundan sonra tanırız :D

bu arada ders iyiydi:D

Bende aynı durumdaydım:D sorcaktm da yok o ben diilim dese morarırım dedim:D

"Yandaki dağıttı kendini kanka" :D:D:D

Yunusla girilen her ders böyle ya ben bazen bilerek uzağa oturuorum ders falan hikaye oluyo:)

Bende aynı durumdaydım:D sorcaktm da yok o ben diilim dese morarırım dedim:D

"Yandaki dağıttı kendini kanka" :D:D:D

Yunusla girilen her ders böyle ya ben bazen bilerek uzağa oturuorum ders falan hikaye oluyo:)

Allahtan Necati yok :D

Ben:D hala duruyor arabada bardaklığa koydum hatıra diye:)

Kuzenle getirdiler arabayı hiçte ses çıkarmıyorlar arabanın arkasına bir baksana dediler dedim vurdu bu galiba biyere:D

:) banada böyle bi kuzen lazım arabamı alıp gitse sonra komple iç döşemeleri söktürüp değiştirse ses yalıtımıda yapsa:D

xx

Büyük incelik ;) , düşünce için kız arkadaşına büyük bir alkış :) ;) hayırlı olsun kardeşim

Büyük incelik ;) , düşünce için kız arkadaşına büyük bir alkış :) ;) hayırlı olsun kardeşim

Çok teşekkür ederim:)
Cidden bir kız için çok saçma birşey bunu almak ama o benim açımdan düşünüp mutlu olucağımı anlamış almış accayip mutlu etti beni:)

Geri
Üst Alt