Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat sport egsoz ucu (1.2 tsi)

güle güle kullan bence 200 lira ciddi rakam bunun maliyeti ne allah aşkına

Hayırlı uğurlu olsun, maşallah :):eek:key:

hayırlı olsun kardeşim egzos ucu takıldığında ses değişi ben taktırdım uçak gibi homurduyo 3000rpm den sonra

güle güle kullan bence 200 lira ciddi rakam bunun maliyeti ne allah aşkına

Valla maliyeti nedir bilmiyorum ama garanti tırıvırısı yapmıyorlar en azından ama ürün cidden dışardaki 50 60 liralık ürünler gibi durmuyor

Hayırlı uğurlu olsun, maşallah :):eek:key:

Sağolasın emre:) seninde lip hayırlı olsun okulda bi canlı göriyim arabanın yanına gidip:D

Bu arada geçen olasılık dersindeydi galiba yunusla girdim 535d muhabbeti falan vardı ordaki senmiydin resimdeki haline benzettimde:D

hayırlı olsun kardeşim egzos ucu takıldığında ses değişi ben taktırdım uçak gibi homurduyo 3000rpm den sonra

İşte bunun mantıklı bir açıklaması var mı bilen bir anlatsın uçtan ses almak çok mantıksız ama ben alıyorum

Sağolasın bu arada;)

WOOOOOOOWWWWW çok güzel bir hareket bu.....ben burda duygulandım..kız arkadaşına tebriklerimi ilet lütfen....çok harika yapmışş..

bizim de araca bişiler lazım da...bunun için önce kız arkadaş lazım:agla:

WOOOOOOOWWWWW çok güzel bir hareket bu.....ben burda duygulandım..kız arkadaşına tebriklerimi ilet lütfen....çok harika yapmışş..

bizim de araca bişiler lazım da...bunun için önce kız arkadaş lazım:agla:

:) abi darısı başına insallah

Geri
Üst Alt