Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat sport body kit arka tampon ve egzozlarımı satıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceff

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba;

aracımı önümüzdeki aylarda satacağım için bi takım parçalarını satmaya karar verdim. satmak istediğim parçalar;

* seat sport body kit arka tampon (orjinal) + çift çıkış egzoz için tampon altı karlık (fiberden üretildi, tampona sıfır olduğundan ek yeri belli olmuyor)

* sebring Xt1 modeli (2 adet);
egzozlar maslakta iskender ustada kısaltılıp krom bağlantı boruları yapılmıştır. iskender ustayı bilenler işçiliğin birinci sınıf olduğunu bilirler.

tamponla egzoz ile birlikte alındığında aracınıza hiçbir uyum sorunu yaşamassınız sadece montajı yapılacak ekstra kes biç işlemi olmaz.

tampon ve egzozlar için istediğim rakam 2250 TL. ciddi düşünen arkadaşlar ile ufak bir pazarlık yaparız. ticarette pazarlık sünnettendir ;) daha fazla detay öğrenmek isteyen arkadaşlar forumdan özelden ulaşırsa sevinirim şimdiden teşekkürler...

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 127
birşey sormak istiyorum o iki egzoz da sebring xt1 mi ?

hayırlı satıslar.
mehmet alı yaptırdıgında 1600 tl ye yaptırmıstı tabı bıraszda kazık yıyerek:)ama egzozlar sebrıng deıldı:)
tabı bunun kadarda detaylı farklı ıscılık yoktu.bunun fıyat daha ıı o yuzden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt