Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat sport body kit arka tampon ve egzozlarımı satıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İzmir SRK Shop 290TL'ye satıyo.
Ankara Pro Shop'tan da aynı fiyata almak mümkün.
Linkleri var mı bilmiyorum ama telefon numaraları internette var.
SRK Shop'tan 2 hafta önce fiyat aldım bir arkadaş için hatta. Pro Shop'tan da geçen hafta bir arkadaşımız satın aldı Ibiza için.
Mert (MRA_23) 280TL'ye almış bildiğim kadarıyla SRK Shop'tan.

---------- Post added at 00:49 ---------- Previous post was at 00:30 ----------

Yani işin özü demek istediğim şu Abi.
Benim, senin konunun altında bunları yazmam ne kadar yanlış olursa (her ne kadar bu tür yorumları engelleyen bir kural olmasa da), herhangi birinin, bir satış konusu altında fiyat yüksek/düşük gibi şeyler yazması bence yanlış.
Verdiğim tepki sana ya da bi başkasına karşı değil kimse yanlış anlamasın. Sadece böyle bi sebep yüzünden zamanında bu site çok iyi bi üyesini kaybetti. Buna rağmen satış bölümü kuralları konulmadı. Benim sitemim buna..

http://www.srkstore.com/index.php?do=catalog/product&pid=157

390,66 TL kardeşim srkshopta hayırmısın sen? Birde ibizanın fiyatını koymuşsun beni ibiza ilgilendirmiyor 2005 sonrası leonlar ilgilendiriyor her arabanın yay fiyatları farklı hatta dizel ve benzinli arabanın yayları bile...

http://www.srkstore.com/index.php?do=catalog/show2&p=36
İnternet sitesindeki fiyatla, telefon edilip alınan fiyatları farklı demekki SRK Shop'un.
Ibiza, Leon, 207, Toledo, vs. vs. bu tip arabaların hepsinin yay fiyatları aynı. Ancak 3-5 milyon oynar oynarsa.
Yunus Raif konu açtı ben kendisi için SRK Shop'tan telefon edip fiyat aldım 290TL diye.
Ankara Pro Shop'tan 295TL'ye almış sonra yalan mı söylicem?
Mert'de Leon'a o fiyata almış isimlere kadar verdim alanların. Bi internet sitesi linki mi piyasayı belirliyo?

---------- Post added at 13:35 ---------- Previous post was at 13:34 ----------

Geçtiğimiz yaz da Ankara Özen Ticaret'den 207 RC ve Honda Civic VTI için 290-300TL'den aldık yayları.

---------- Post added at 13:39 ---------- Previous post was at 13:35 ----------

Neyse, anlatmaya çalıştığım bu işte. Satılık bölümünde fiyat konusunda tartışma yapılması güzel sonuçlar doğurmuyo görüldüğü gibi. Kimisi aynı yayı servisten 600TL'ye alıyo, kimisi dışarıdan 390TL'ye alıyo, kimisi 290TL'ye alıyo.
600TL'ye alanda 400'e alanda 300'e alanda farklı fiyata satacak doğal olarak. Aynı şey buradaki tampon konusunda da geçerli.

---------- Post added at 13:49 ---------- Previous post was at 13:39 ----------

Ayrıca bu fiyatlara bulunması imkansız bişey de değil.
http://www.sahibinden.com/seat_leon...nirlidir-79WQQaXQQ25269600WQQpXQQdisplayitem?

Ya Ayberk hala anlamakla güçlük çekiyorsun oraya civic, peugeot yay fiyatlarını koyuyorsun diyorum ki sana arabadan arabaya markasına ve hatta dizel ve benzinli oluşuna kadar fiyatlar değişiyor! E o zaman git bmw nin fiyatlarına bak 500-600 TL !

Ben gördüğüme bakarım senin söylediğine değil. Sitesinde 390 TL yazıyor senin dediğin 290 TL aradaki 100 TL nerede? Yalan söylüyorsun demiyorum ama yanlış bilgi veriyorsun... Şimdi ben araba aldığım zamanlar geliş fiyatına yakın birşeyde aldım arabayı git bakayım sen alabilecekmisin o fiyata? Bazen kişilere göre insiyatif hakkı verilir benimsenir ona göre fiyat verilir. Öyle bir satıcı alıcıya kıyak yapmış ise 150 TL'ye bile vermiş olsa ben bunu 50 TL'ye mi satmam gerek? Benim bu yayları alışım 370 TL arkadaşım alışveriş yaptığım sitede sirapişler bölümünde satış silinmediyse print screeninide koyacağım.

---------- Post added at 14:09 ---------- Previous post was at 13:56 ----------

2305y.jpg

Bak alışım duruyor. Hatta bunu aldığımda adamlar telefon etti dediki abicim bana bu yaylar için mesaj atmıştın orada 2010 1.4 benzinli aracın olduğunu hangisini almam gerektiğini diye sormuştun ve ben sana geri dönüş yapana kadar sen almışsın ama yanlış yayları almışsın dedi. Hatta bak orada voglant yay almıştım ee dedim ne olacak dediki ben sana eibach sportline 5cm lik yay yollayacağım biraz farkı var ne kadar dedim 40 TL dedi ok dedim EFT yaptım yolladım adamların hesabına ve yayları aldım. Bak aldığım adamın fiyatına kaça satıyormuş yalanım varmıymış...

230fhf5.jpg

---------- Post added at 14:13 ---------- Previous post was at 14:09 ----------

Sebring egzoz sıfırı 750 TL ben 450 TL ye gebzeden sıfır jiletini üzerinde alıyorum arkadaşım varmı o zaman ötesi!!! Dikkatinizi çekiyorsa tüm araçlarımda neden sebring var! E hadi git onuda bul... Adam 300 TL ye satıyor orada o zaman gitsin oradan alsın problem değil yani... Ben yinede 250 TL iyi demişim 2 aylık yaylara.. Ayrıca srkshop 290 TL dedin sana 390 TL olduğu resmi yolladım nasıl oluyor bu iş sonrasındada işi döndürüyorsun başka tarafa... Ben resimler koyuyorum sana hala sen neredesin.. Değişken kurlar, firmaların alım-satış marjları vs durumuna göre herkezde farklılık gösterir.

Koyduğum Leon yay fiyatları başka arabanın zaten.
Leon dediğimiz araba BMW değil Ferrari değil. Altı üstü Seat. Ne özelliği var yayı pahalı olsun?
Bende zaten kimisi o fiyata alır kimisi şu fiyata alır diye söyledim Abi.
Sen bu konu altında demişsin ki tamponun fiyatı yüksek.
Bence de senin yaylarının fiyatı yüksek çünkü sıfırı 290TL'ye alınıyo (Leon için). İsteyen olursa söylediğim fiyattan da bulurum. Her yerde var çünkü. SRK Shop'un sitesinde de 390 değil 332TL olduğu yazıyo. Ben SRK Shop'u tanımam. Aradım, arkadaşım 280TL'ye almış dedim (İsmini de veriyorum alanın Mert (MRA_23) aracı da Leon) Tamam ben sana kargo dahil 290TL'ye yollarım dedi.
Sahibinden.com'dan da 299TL'ye linkini verdim.
Ben burada kimin neyi ne fiyata yaptırdığından bahsetmiyorum. Ben Otto Carbon son susturucu egzozla komple düz boruyu 200TL - 250TL gibi bi fiyata yaptırdım. Sebring'i de 450TL'ye almak zor değil. Sahibinden.com'da 500TL civarında sıfırları var birsürü.
Benim burada demek istediğimi anlamıyosun Serbay Abi.
Benim burada demek istediğim senin ya da bi başkasının neyi ne paraya sattığı değil. Gökhan'da yaylarını 300TL'ye satıyodu. Sıfırından pahalı. Kendisi daha yüksek fiyata almıştır o paraya satıyodur, ya da daha ucuza almıştır 300TL'ye ihtiyacı vardır o paraya satıyodur.
Burada demek istediğim konu altında yazılan bu tür yorumlar, satılan ürünün satılmasını zorlaştırır hatta imkansız hale getirir. Ben şimdi senin satılık yay konusunda desem ki Abi, ya da Gökhan'ın konusunda: Sıfırını almak isteyen mesaj atsın ben 290TL'ye bulurum. Bu doğru olur mu?
Tekrar söylüyorum. Burada demek istediğim Leon'un yayı ne kadara alınır değil. Satılanlar konusu altında fiyat hakkında yorum yapmanın yanlış olduğu.

arkadaşlar yanlış anlamayın ama cidden bu konuların tartışılcağı yer burası değil, bi ilan verdik site birbirine girdi hiç gerek yok buna. X kişi bi yeri tanıyodur ucuza alabiliodur. o onun avantajıdır. ama başka bir Y kişiside başka bir ürünü alabiliodur ucuza bu kimseyi ilgilendirmez. kendi ilanım ile ilgili konuşcak olursamda verdiğim rakamlar piyasa fiyatları değil o gün verdiğim fiyat üzerinden değerlendirdim. bugünkü fiyatlardan değerlendirseydim fiyat daha fazla olurdu. çünkü euro 1.7 lerden 2 lere dayandı. ondan kimse daha fazla yorum yapmaz ise sevinirim, daha fazla bu konuyu uzatmamayı öneririm...

konu ucmus serbay srk shoptan sana 270 tl ye sıfır aıbach alabılırım ıstedıgın anda:)en son hatta gallıto melıhge aldık:)

Ogün sen o yayları kendine al benim ihtiyacım yok olursa zaten o firma sahibi zaten tanıdık birisi... Gerekirse sizden bile daha ucuza alırız no problem...

Ayberk, ben bunları satan arkadaşa sadece fiyatı yüksek dedim sen konuyu buralara kadar getirdin gerek yok buna her zaman bunu yapıyorsun. Ben diğer konudada karşıyım bu tarz şeylere isteyen istediği fiyata satar kimse kimseye karışamaz. Ben çabuk satılabilmesi için arkadaşa fiyatının yüksek olduğunu belirttim o kadar... Şişirmeyelim forumu son mesajım bu.

Tekrar hayırlı satışlar arkadaşım kusura bakma.

Ogün sen o yayları kendine al benim ihtiyacım yok olursa zaten o firma sahibi zaten tanıdık birisi... Gerekirse sizden bile daha ucuza alırız no problem...

iide eden bole gaza geldınkı bız sana duzgunce bısı soledık yanı ozman gıt al daha ucuza yok su kadar yok bukadar deme!!!

Ayberk, ben bunları satan arkadaşa sadece fiyatı yüksek dedim sen konuyu buralara kadar getirdin gerek yok buna her zaman bunu yapıyorsun. Ben diğer konudada karşıyım bu tarz şeylere isteyen istediği fiyata satar kimse kimseye karışamaz. Ben çabuk satılabilmesi için arkadaşa fiyatının yüksek olduğunu belirttim o kadar... Şişirmeyelim forumu son mesajım bu.

Tekrar hayırlı satışlar arkadaşım kusura bakma.
İyide abi madem sahibi tanıdık, bizden bile daha ucuza alıyosun, niye 370TL verdin Eibach'lara :D
Bunu her zaman yapıyosun derken neyi kastettiğini bilmiyorum, ancak kendi adıma şunu söyleyebilirim. Bi doğrum varsa sonuna kadar savunurum. Konuyu ben, bi yerlere getirmedim abi ayrıca. Bu tamponun fiyatı sana yüksek gelmiş, yayın fiyatı ise yüksek gelmemiş. Üstelik biz sıfırını 270TL'ye alabiliyosak, sen çok daha ucuza alabilirsen, demekki sıfır parasına 2. el yay satıyosun.
Ben burada bi çelişki gördüm, gözüme battı bende yorumda bulundum. Fiyat konusunda da yorum yapılması yasak olmalı yoksa bu tür konular böyle uzar gider.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt