Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat sport BBS jantlar???

derınlıklerı ıyı lastıklerın zaten pek yormam aracı ısde dızel lınea var onunla takılıyorum leon hafta sonu arabası gıbı oldu arac 2008 model daha 43.000 kmde lastıklerlede 30.000 km yapmısımdır.Sımdı bır arkadas cıkar 'neden lastık arıyorsun ozaman' derse lastıkcı 10.000 km gıder deyınce sımdıden bakayım dedım 2. lastıklere.Bıraz karısık oldu ama :D

o zaman 1800 ii fiyat hepsi dahil :)

Alıcam abi :) Seat Sport'ta karar kıldım :) 15K bakımında ya abt chip attırıcam yada jant değiştiricem :)

Alıcam abi :) Seat Sport'ta karar kıldım :) 15K bakımında ya abt chip attırıcam yada jant değiştiricem :)

hayırlısı ozaman Muratcım, bence chip yap ilk önce ama abt önermem, boşuna okadar paraya gerek yok. Dışarıda yaptıran bir çok arkadaşımız var, sorunsuz kullanıyorlar. bir onlara danış derim :)

Chip olayında karar verdim. Revo çıkartana kadar beklicem abi :) 15k'da jant lastik takıyorum. haziran gibi de coilover. :)

Geri
Üst Alt