• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

seat sport BBS jantlar???

((R))oyal Class

Kayıtlı Üye
Arkadaslar benım jantlar kac para eder 2. elde ? Bır tanesı baya cızık lastıklerde toyo marka gene bı 10.000 km gıder dedı lastıkcı.Bu arada jantlar orjınal replıka deıl

Punisherkp

Kayıtlı Üye
2 bin tl cvivari 2200 de olabilir ben sormustum da tam aklimda kalmadi bnm aldigim 17 lerin tanesi 480 tl idi

kurtbil

Kayıtlı Üye
yanı 1000 lıraya Oz,bbs flan alınabılıyorken fazlasını ıstemek mantıklı olmaz satılması acısından.Bunlar markalar ıcın ozel uretılmıs olan Bbs ler oldugu ıcın alıcısı yıne b seat kullanıcısı olucagından satılması aftermarket jantlara gore daha zor olur fıyatı bunları goz onunde bulundurarak yazmak lazım benım fıkrım

007

Kayıtlı Üye
yanı 1000 lıraya Oz,bbs flan alınabılıyorken fazlasını ıstemek mantıklı olmaz satılması acısından.Bunlar markalar ıcın ozel uretılmıs olan Bbs ler oldugu ıcın alıcısı yıne b seat kullanıcısı olucagından satılması aftermarket jantlara gore daha zor olur fıyatı bunları goz onunde bulundurarak yazmak lazım benım fıkrım
Evet gayet mantikli..ben de OZ bulsam kafa kafaya takas dusunebilirim jantlarin durumuna gore..lakin bende 1 tek cizik bile yok..

Üst Alt