Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Spor Pedal Seti ORJİNAL / dsg

arkadaşlar bende bi pedal seti aldım. ABT yazıyo üstünde fakat gaz pedalı böyle komplike değil. düz bildiğiniz pedal vidalı filan. üzerine vidalanacak dedi satan adam. bilirsiniz belki. kalıbı aynı fakat deseni yuvarlak siyahlı. hoşuma gitti ama daha taktıramadım. sizce nasıl olur. inşallah sağlam olur. fikrinizi bekliyorum.:confused:

arkadaşlar bende bi pedal seti aldım. ABT yazıyo üstünde fakat gaz pedalı böyle komplike değil. düz bildiğiniz pedal vidalı filan. üzerine vidalanacak dedi satan adam. bilirsiniz belki. kalıbı aynı fakat deseni yuvarlak siyahlı. hoşuma gitti ama daha taktıramadım. sizce nasıl olur. inşallah sağlam olur. fikrinizi bekliyorum.:confused:

zevkler ve renkler meselesi tabikide ama.. onlar çok kötü duruyor bence,çakma gibi,vidalar gözküuor falan, bilmiyorum yani..herşeyin orjinali güzel sanırım ;)

ayrıca onlarda siyah kauçukta yok, orjinalde siyah kauçuklar var,ayak tabani pedallara daha iyi tutuş sağlıyor,kaymayı engeliyor ozellikle yagmurlu gunlerde faydasi cok ii, onun dısında gaza basarken daha bi saglam bastiginizin hissine varıyorsunuz,

Geri
Üst Alt