Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat-skoda-audi-vw orjinal yedek parçalar-aksesuarlar parça kodları

kirlisakal

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar...
bundan böyle seat,skoda,audi,vw gibi araçların iğneden ipliğe :) civatasına kadar bütün yedek parça ve orjınal aksesuarları tek konu çatı altında toplamaya karar verdim.parça aksesuar ıhtıyacı olan buradan belirtebilir elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.parça kodunu kağıda yazarak, servise bilerek gitmek zaman harcanmamış olur,hem stress den kurtulmuş olursunuz.parça fiyatlarını da 3 aşa 5 yukarı bişiler deriz ama en temizi bunu satan servisin fiyatı :) malum parça fiyatları euro bazında olduğu için standart dunyanın neresine gidersiniz gidin.unutmayın ! orjinal parça aracın değerini hiç bi zaman düşürmez.ucuz etin yahnisi yavan olur....sizin yapmanız gereken tek şey :
1-araç modeli ve yılı
2-istediğiniz parça ya da aksesuar (fr-cupra) vs...

not:lütfen ikinci el parça+çıkma parça sormayın bunun için facebook adresimizi kullanabilirsiniz.sadece sıfır orjınal parçalar ve aksesuarlar içindir...konu kirliliği önlemeye yardımcı olalım ;parça sormak için ayreytten konu açmayınız....akşamları 6 dan sonra pc başında müsait olabiliyorum.sizlere yardımcı olmak bahabına bu konuyu açtım.gereksiz ölesine sormayın ki diğer ihtiyacı olan arkadaşımızın hakkına girmeyelim.emeğe saygı isterim.parçayı alan arkadaş da diğer arkadaşlara ışık olması için lütfen fiyatını belirtsin ki aynı parçadan lazım olan arkadaşımıza faydamız olsun...tşkler

not : konu hortlamasına karşı konu sabittir :) isteyen istediği zaman yazabilir...ayrıca yönetime tşk ederim kazasız belasız sürüşler diliyorum .inş yedek parça ihtiyacınız olmaz :) keyifli forumlar

önemli: konu takibi sağlıklı konuşma için mutlaka rumuzu mu @kirlisakal olarak etiketleyiniz ya da alıntı yapınız.herkesin görmesi,birbirimize yardımcı olmak adına özel mesaj kutuma yazmayınız.servisden aldığınız orjinal parçaları araba markası+parça adı ve koduyla birlikte istediğiniz zaman paylaşabilirsiniz.arayan rahat bulsun bakarsın aynı dert onda da vardır tşkler

Son düzenleme:
Ibiza 2010 1.2 için arka kapı hoparlörlerine ihtiyacım var @kirlisakal . Parça kodu yukarıdaki arkadaşın paylaştığı siteden baktığım kadarıyla 6J0035411A
Bulabilirsek çok makbule geçer, orijinal istiyorum özellikle. Benimkiler patlamış sanırım :(

Ibiza 2010 1.2 için arka kapı hoparlörlerine ihtiyacım var @kirlisakal . Parça kodu yukarıdaki arkadaşın paylaştığı siteden baktığım kadarıyla 6J0035411A
Bulabilirsek çok makbule geçer, orijinal istiyorum özellikle. Benimkiler patlamış sanırım :(
ankara 100 yıl doğuş otoya yedek parça kısmını arayın fatih bey mutlaka ilgilenecektir.parayı yollarsanız ibanla hemen yollarlar kargoyla kendın bile takabilirsiniz...

@kirlisakal güzel ve çok faydalı olacak bir konu ellerine sağlık

5F0.827.565.A SEAT leon mk3 arka bagaj logo kilit servis fiyatı da 125tl+kdv olması gerekiyor
evet güzel bi fikir..ayrıca arkadaşların servisden aldığı parçaları burada paylaşırsa başkasına da ışık olur.hakikaten servise gitmekten ii ayrıca yedek parçayı sorgulayan adam da rahat eder.

Geri
Üst Alt