Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat-skoda-audi-vw orjinal yedek parçalar-aksesuarlar parça kodları

civatalıdır bence hiç işim olmadı ama...ondan önce sileceği sökmen gerekebilir.valla ne diim dostum şantıyede leon olsada baksam nasıl diye bende merak ettim :)
Sileceğin sökülüşünü görmüştüm ondan sonra ızgarayı da sökebilirsem bi bakayım inşallah

GT-I9190 cihazımdan gönderildi

Sileceğin sökülüşünü görmüştüm ondan sonra ızgarayı da sökebilirsem bi bakayım inşallah

GT-I9190 cihazımdan gönderildi
dikkatli sökmeni tavsiye ederim baktın olmadı ellemeyin ...seat parçaları el yakıyor..bende aynı hataya düştüm temizliyim derken elimde kaldı hoporler kapağı :) arıyom da bulamıyom

@kirlisakal
2012 leon tdi copa plus 16 alaşım jantlarda kullanılan bijon üstüne takılan lastik kapaklardan 4 tane ihtiyaç duyuyorum. Jantlardaki şifreli bijonları iptal edince onların kapakları normal bijonlara uymuyormuş. Fiyat bilgisi konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Bir de aklıma takılan bir sorum var; aracımda iç dikiz aynasının üstündeki iç lamba düğmeleri gece aydınlatmalı değil. Arkadaşın jettasına baktığımda aydınatmalı olduğunu görüyorum. Benim araçta mı bir sıkıntı var yoksa tüm benzer model leonlarda durum aynı mı?

Teşekkürler.
nasıl gece aydınlatmalı değil...bu resimdeki hangisi bi bakarmısınız...aslında fotoğraf cekerek gelseniz daha kolay cözümleyebiliriz
lamba.png

bi sn bakalım...jant kapağı ahtopat tarzı değil dimi bildiğin arma...jant modelleri cok aslında bi aracın görüntüsü varsa daha net yardımcı olabilirim...aydınlatmaya da geleceğim bırazdan

jant resmi ekledim.

Ekli dosyalar

• jant.jpg
    jant.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 6
Geri
Üst Alt