Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat servis izmir

memet_one

Administrator
Arkadaşlar herkese merhaba özellikle izmirde bulunan arkadaşlar bugün tatile çıktım ve didime gidecektim ilk izmire uğramayı düşündüm fakat yolda kaza yaptım bariyere surttum aracımı ön tekerde fazla birşey yok fakat davlumbaz dönüşlerde fenere surtme yapıyor ben duzelttim fakat yinede beni istanbula geri getirecek durumda olduğunu kontrol ettirmem gerekiyor şimdiden herkese teşekkür ederim

geçmiş olsun hocam. izmirli degilim ama izmirde oturuyorum malesef tanis ustam yok cunku daha yeniyim izmirde. suandada memleketteyim. sahsen15 bin ve 30 bin bakimi icin yetkili servislere gittim. birisi alsancakta wosmer digeri karabaglar tarafinda mbu. bunlar yetkili servisler. bugun acik olmayabilirler yalniz. ozel usta tanisi olan varsa yazacaklardir...

Sağolun arkadaşlar evet abi yarın haktan abi ile halledeceğiz inşallah

Cok geçmiş olsun kardeşim. Umarim hersey yolunda gider ve hallolur.

Geri
Üst Alt