Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Portal'a bi kayıt olun bakalım, sizin aracınızın geçmişi var mı...

Ben dün mail atmıştım hiçbir bilgi gözükmüyor diye ama henüz bir yanıt gelmedi ;)

Bu aracları sıfır alanlar icin gecerli sanırım. Ama şase numarasını girerek sorgulama yapmamız güzel olurdu keşke böyle bir uygulamlaarı olsaydı

Bu aracları sıfır alanlar icin gecerli sanırım. Ama şase numarasını girerek sorgulama yapmamız güzel olurdu keşke böyle bir uygulamlaarı olsaydı
Ben aracın 2 sahibiyim ama ilk sahibine ait faturaarı bile görebiliyorum.Hepsinin göstermiyor ama sistem tam oturmamış demekki.dediğin gibi şase numarasından sorgulatabilsek netten güzel olurdu.

ben 5 ay oldu 2001 model cordobayı ben giriş yaptım ama servise daha götürmedim acaba hangi adımın altından görüyorsunuz?

Servise en son hangi araçla gittiyseniz o kayıt gözüküyor. Ben eski aracımın bilgilerini gördüm fakat yeni aracımınkileri görebilmek için sanırım tekrar servise gitmem ve o aracın servisdeki kaydını benim adıma geçirtmem lazım...

ben 5 ay oldu 2001 model cordobayı ben giriş yaptım ama servise daha götürmedim acaba hangi adımın altından görüyorsunuz?

Pro fatura diye bi bölüm var randevunun yanında o bölümden çıkıyo bazı kullanıcılarda çıkmıyormuş seninkide çıkmayabilir.

ya sıfır alacaksın yada servise gideceksin ki bilgiler gozuksun. ben ikinci el aldıgım icin gozukmuyor sanırım.

ya sıfır alacaksın yada servise gideceksin ki bilgiler gozuksun. ben ikinci el aldıgım icin gozukmuyor sanırım.

bende ikinci el aldım ama expertiz için servise girdik orda kayıt yaptırdık belki o yüzden çıkıyo olabilir.

Geri
Üst Alt