Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Portal'a bi kayıt olun bakalım, sizin aracınızın geçmişi var mı...

ben üye olmuştum.çaracım leon 1.6 stylance ama nedense ıbıza 1.4 tdı görünüyor.farklı bi araç kaydı var adıma.başka kişilerinde aynı sorunu yaşadığını duydum.

şuanda e posta adersimle giriş yapamıyorum.böyle bir e posta kayıtlı değil diyor.yeniden kayıt olmak istiyorum bu kezde böyle bir kullanıcı var diyor :)

internet tarayıcısıyla alakalı bir durum var herhalde... Ben aracı seçtirir diye kendi adımla üye oldum, ama göremeyince annemin adına olduğu için onun verileriyle kaydolmaya çalıştım ama TCKN ve doğum günü uyumlu değil diyor. Bi an annemin doğum gününü mü bilmiyorum acaba diye tereddüt ettim :)

Servis randevu sistemi güzel de telefonla daha garanti.ben üye oldum.bilgiler falan doğru hatta servis faturalarını bile görebiliyorsun.arabanın ilk sahibi neler yaptırmış çoğu buradan çıktı.çıkmayanlar da var tabii...

Servis randevu sistemi güzel de telefonla daha garanti.ben üye oldum.bilgiler falan doğru hatta servis faturalarını bile görebiliyorsun.arabanın ilk sahibi neler yaptırmış çoğu buradan çıktı.çıkmayanlar da var tabii...

Ben göremeyenlerdenim :)

sen yine de bi dene istersen benim facebook hesabım ile tc kimlik numaram arasında bi ilşki yok isimde uymuyo ama açtı...

Geri
Üst Alt