seat orjinal rötuş boyası | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

seat orjinal rötuş boyası

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında mete tarafından paylaşıldı.

1. mete

mete
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
  2. YCO

YCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    bi defa kalemi canlı olarak gördüm sadece onun da fiyatı uygundu..

3. mete

mete
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    şu tv de reklamı çıkan kalem mı, bu sanırım orginal boya, taş vuruklarını kapatır diye düşündüm:confused: o kalemdende şipariş ettim kargo dahil 14 tl :) bakalım o ne kadar işe yarıyacak, benim araçta çok şükür çizik yokta tamponda süertme var oda ancak rotuşla gider

4. my_gisu

my_gisu
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    aldınız mı kalemi? nasıl bişeymiş? :)

5. 24

24
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    63
    Bidene bakalım işe yarıycakmı mete orjinal seat'ın dimi..? 14 tl çok değil ama faydası ne kadar..?

6. emr

emr
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    eger bu televızyonda cıkan kalemlerı dıyosanız her araca uygulanan onların hıcbır etkısı olmuyo bılgınız olsun arkadaslar.

7. kral_mzk

kral_mzk
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    63
    rötüş işlemi taş vuruklarında işe yaramıyor malesef :(

8. eneserol

eneserol
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    83
    rötüş kalemini swotr nicli üyemiz Ender abi oemvag sitesinden sipariş etmişti sağolsun benim içinde getirtdi. ama henüz kullanma fırsatım olmadı. tüpün byüklüğüne aldanmayın oje şişesi kadar birşey

9. patrıot

patrıot
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    83
    taş izlerine en kolay çözüm bir milyoncudan alınan ojedir.Bir diğer uygulama var ama herkes yapmaya cesaret edebilir mi bilmiyorum

10. SeFfAh

SeFfAh
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    43
    orjinal seattan almışdım aracımı aldığım ilk gün ne olur ne olmaz die 32 ytl orjinal fiyatıydı seatta arkadaşım çalıştığından kendi üzerinden 24 ytlye aldım tüp kücük kalem parfümler şeklinde kalemin yanında başka bir sıvı daha veriyolar tam olarak nedir bilmiorum ama inceltici olsa gerek ve türkçe kullanma kılavuzu yok bilginiz olsun kutu üzerinde 1 kere kullandım şahsen ama orjinal miş gibi göstermiyor koyu olarak boyayı uyguladım allahdan arka tamponun plaka kısmında bir kücük çizik vardı onu kapattım , görünür bi yerde çizik olsa kapatsa daha kötü duruyor koyu renk olduğundan aynı renk tonunu tutturma şansınız yok incelticiyle birlikde

Sayfayı Paylaş