Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat orjinal rötuş boyası

bi defa kalemi canlı olarak gördüm sadece onun da fiyatı uygundu..

şu tv de reklamı çıkan kalem mı, bu sanırım orginal boya, taş vuruklarını kapatır diye düşündüm:confused: o kalemdende şipariş ettim kargo dahil 14 tl :) bakalım o ne kadar işe yarıyacak, benim araçta çok şükür çizik yokta tamponda süertme var oda ancak rotuşla gider

şu tv de reklamı çıkan kalem mı, bu sanırım orginal boya, taş vuruklarını kapatır diye düşündüm:confused: o kalemdende şipariş ettim kargo dahil 14 tl :) bakalım o ne kadar işe yarıyacak, benim araçta çok şükür çizik yokta tamponda süertme var oda ancak rotuşla gider

aldınız mı kalemi? nasıl bişeymiş? :)

Bidene bakalım işe yarıycakmı mete orjinal seat'ın dimi..? 14 tl çok değil ama faydası ne kadar..?

eger bu televızyonda cıkan kalemlerı dıyosanız her araca uygulanan onların hıcbır etkısı olmuyo bılgınız olsun arkadaslar.

rötüş işlemi taş vuruklarında işe yaramıyor malesef :(

rötüş kalemini swotr nicli üyemiz Ender abi oemvag sitesinden sipariş etmişti sağolsun benim içinde getirtdi. ama henüz kullanma fırsatım olmadı. tüpün byüklüğüne aldanmayın oje şişesi kadar birşey

taş izlerine en kolay çözüm bir milyoncudan alınan ojedir.Bir diğer uygulama var ama herkes yapmaya cesaret edebilir mi bilmiyorum

orjinal seattan almışdım aracımı aldığım ilk gün ne olur ne olmaz die 32 ytl orjinal fiyatıydı seatta arkadaşım çalıştığından kendi üzerinden 24 ytlye aldım tüp kücük kalem parfümler şeklinde kalemin yanında başka bir sıvı daha veriyolar tam olarak nedir bilmiorum ama inceltici olsa gerek ve türkçe kullanma kılavuzu yok bilginiz olsun kutu üzerinde 1 kere kullandım şahsen ama orjinal miş gibi göstermiyor koyu olarak boyayı uyguladım allahdan arka tamponun plaka kısmında bir kücük çizik vardı onu kapattım , görünür bi yerde çizik olsa kapatsa daha kötü duruyor koyu renk olduğundan aynı renk tonunu tutturma şansınız yok incelticiyle birlikde

Geri
Üst Alt