Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Navigasyon - (Boost, AFR Ekranı - Garmin, Navigon)

Adnan

Kayıtlı Üye
Selamlar

Mart ayında Ibiza Cupra'yı alırken navigasyon opsiyonunda resimdeki cihaz geliyordu ama gerek duymadım ve sonradan öğrendim ki bu ekranda AFR, yağ, su sıcaklığı ve boost görülebiliyormuş (AFR olmayabilir).
Şimdi bu ekranı ebay vs den buldum.
Fakat Seat servise gittiğimde böyle bir opsiyonun hiç olmadığını söylüyorlar. Ama ben olduğunu biliyorum, youtube da Frankfurt autoshow'da 2015 Ibiza Cupra videolarında aracın içinde Garmin marka ekrandan var. Diğer alternatif marka ise Navigon, hemen hemen aynı cihaz.

Bu konu hakkında bilgisi olan var mı, alırsak nasıl bağlarız vs ? Bu konuyu çözmemiz gerek :)

Ekranın örnek videosu 1:40'dan itibaren başlıyor

Diğer forumda da bahsi geçti ve anlatayım dedim ama arkadaş yardım istemiyor gibi @KİREÇ

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hafta sonu yoğun çalıştım o yüzden fırsatım olamadı forumlara girmeye, yazıp kaçmış gibi oldum kusura bakmayın. @RedCupRacing
Fakat güzel fikirler edindim. Sonuç olarak tablet bağlantısı ile veri almak daha zahmetsiz ve mantıklı geldi. Garmin için ön konsolu kesmek cesaret ister.

Hafta sonu yoğun çalıştım o yüzden fırsatım olamadı forumlara girmeye, yazıp kaçmış gibi oldum kusura bakmayın. @RedCupRacing
Fakat güzel fikirler edindim. Sonuç olarak tablet bağlantısı ile veri almak daha zahmetsiz ve mantıklı geldi. Garmin için ön konsolu kesmek cesaret ister.
Sorun şu kessenizde yeterli bir yedek olsada elektronik alt yapısı hazır değil. En iyisini yapmışsınız tablet + aux kullanırsanız çok hoş olur . Navi, torque, müzik ve cupraa

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt