Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

seat muayene araç bakım hakkında soru

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında gelawej tarafından paylaşıldı.

1. gelawej

gelawej SCW Üyesi

3
    0
    1
    arkadaşlar hepinize iyi günler. nasipse önümüzdeki ay ilk arabamı almayı düşünüyorum: seat ibiza :) yalnız şöyle bi sorunum var: kaldığım ilde seat satan bayi yok. ben yakın bi ilden alırsam kontrollerini muayenelerini falan kaldığım ildeki volkswagen servisinden yaptırabilir miyim? ne gibi farklılıklar olabilir? teşekkürler şimdiden...

2. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.745
    5.596
    113
    Yaptıra bilirsin eğer seat araçlara da bakıyorlarsa araman gerekli servisi

3. RickPierOneiL

RickPierOneiL SCW Üyesi

465
    215
    43
    hiç bi farklılık olmaz üstadım zaten volkswagen servisleri seata da bakıyor.sıkıntı yok yani.

4. gelawej

gelawej SCW Üyesi

3
    0
    1
    cevap için sağolun. batman volkswagen servisine sordum yetkimiz yok dediler..

5. mgencay

mgencay SCW Üyesi

1.370
    463
    83
    Yetkisi olmayabilir, Seat'a sadece Seat yetkili servisleri ya da grup araçları satan bayiler bakıyor diye biliyorum.

6. gelawej

gelawej SCW Üyesi

3
    0
    1
    arabayı aldım sayarsak servise çok uğrar mıyım? bakım muayene falan işleri için..? yani alsam, servisin bulunduğum ilde olmaması çok sıkıntı çıkarır mı?

7. SeFfAh

SeFfAh SCW Üyesi

578
    172
    43
    sayfamızdan yardım almadan önce aşşağıdaki sayfadan kendinizi tanıtırmısınız

http://www.seatclubworld.com/uyelerimiz-2/

8. serkanleon

serkanleon SCW Üyesi

22
    4
    3
    yeni arabanın sıkıntı çıkartacağını düşünmüyorum. vw servisinin bakabileceğini düşünüyorum ama ben olsam kendi bildiğim bir ustaya götürmeyi düşünürüm. servisler çok pis sömürüyor..

9. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113

Sayfayı Paylaş