Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat mk3 golf 7 audi a3 b8 octavia pedal seti inadına 90 lira

pilli

Kayıtlı Üye
vw golf 7 (mk7) otomatik veya manuel vites

seat leon mk3 2013 ve sonrası otomatik veya manuel vites

audi a3 hatchback-sedan 2013 model ve sonrası otomatik veya manuel vites

skoda octavia 2013 ve sonrası otomatik veya manuel vites

yeni passat b8 otomatik veya manuel vites

ürün hakkında

-ürün aracınıza %100 uyum sağlar.

-ürün aracınızın orjinalliğini bozacak vidalama, delme gibi hiç bir uygulama gerektirmez.

-ürün pedallara geçmelidir.

-ürün ayak kaymasını önleyecek şekilde dizayn edilmiştir.

-ürün aşınma direnci yüksek bir malzeme şeklinde imal edilmiştir.

iletişim 0531 553 57 90 whats uptan mesaj atarsanız sevınırım iş gereği telefonla görüşemiyorum saat 5 ten sonra ararsanız görüşebiliriz..

Ekli dosyalar

• mlBo8HM_0SSmgdK1PlhdkWw.jpg
    mlBo8HM_0SSmgdK1PlhdkWw.jpg
    7.1 KB · Görüntüleme: 41
  • Pedals-Fit-For-VW-Golf-7-VII-GTi-MK7-font-b-Seat-b-font-font-b.jpg
    Pedals-Fit-For-VW-Golf-7-VII-GTi-MK7-font-b-Seat-b-font-font-b.jpg
    54.6 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_5296.JPG
    IMG_5296.JPG
    835.3 KB · Görüntüleme: 39
Hayırlı satışlar olsun.
Ürünü kimin inadına satıyorsunuz ?
Bir de bu sattığınız ürünün şu linkteki 10 dolarlık üründen farkı var mı ?
Link: Tahmini Teslimat Zamanı

@bora55 farkı yok bora hocam bırde 10 dolar degıl 19,44 dolar artı 60 günde gelıyor haa farkı su şekilde var 60 gün beklemıyor olacak alacak olan arkadaslar yada ıstedıgın ürünün farklı yada deforme yada kırık olma ihtimali olmayacak sonuçta yurt dısından gelıyor ve iade sorununuz var .. benim ürünlerimin öyle bir sorunu yok en gec 3 iş gununde elınde olucak takıcak kullanacaksınız ve 57 gün acaba gelecekmı gelmeyecekmı dogru gelecekmı gelmıyecekmı dıye düşünmektense keyıfle kullanacaksınız.ürünü kimin inadına satıyor olmamı bilmeniz almanızı kolaylastırıcaksa söyleyebilirim :)

Emeğine sağlık kardeşim...ürünü aldim ve aracima takyim cok güzel oldu teşekkür ederim...
@bora55 kardeşim sen ordan alabilirsin... Burda dürüst bi şekilde satış yapan arkadaşları sorgulamana gerek yok...

Emeğine sağlık kardeşim...ürünü aldim ve aracima takyim cok güzel oldu teşekkür ederim...
@bora55 kardeşim sen ordan alabilirsin... Burda dürüst bi şekilde satış yapan arkadaşları sorgulamana gerek yok...
fotograf paylasırsanız hocam memnun olurum :)

Şimdi okuldayim @pilli kardeşim...eve geçince paylasacagim hemen...teşekkürler herşey için...

dun bana pedal soruyordun bugunse ticaret adamı oldun adamsın :) hayırlı satışlar

Geri
Üst Alt