Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Macerasi Bitti

studioworks

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar 2 degisik araba ve 3 yil suren seat macerasi sona erdi =)
bana mi oyle denk geldi bilmiyorum ama seatlarim beni cok mutlu etmedi ama yanimda oldular her turlu =)
aslana gecis yaptim birazda aslan besleyelim bakalim.
hepinize her konuda dayanismaniz ve yardimlariniz icin tesekkur ederim.
hakkinizi helal edin Allah a emanet olun.
selamlar saygilar.

SM-C7010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslan? Peugeot mu? Hangi model yıl motor?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İnsallah yeni aracinizda saat gibi calisir. Sizi uzmez 2.el arac isi sonucta biraz sans ve risk gecmisini bilmediginiz tum araclar saatli bombaya donusebilir.
Gecmiste bende bircok marka araca sahip oldum. Fiat.renault.hyundai.vs
İclerinde encok beni fiat ve renault uzmustu. Fakat bu araclarin 2 el ve kondisyonlarinin dusuk.olmasiyla alakali durumlardi.
O olaylardan sonra sadece butcemin yettigi 0 km arac almaya calistim.bende artik kolay kolay bilmedigim 2. El araca bulasmamaya karar verdim

İnsallah yeni aracinizda saat gibi calisir. Sizi uzmez 2.el arac isi sonucta biraz sans ve risk gecmisini bilmediginiz tum araclar saatli bombaya donusebilir.
Gecmiste bende bircok marka araca sahip oldum. Fiat.renault.hyundai.vs
İclerinde encok beni fiat ve renault uzmustu. Fakat bu araclarin 2 el ve kondisyonlarinin dusuk.olmasiyla alakali durumlardi.
O olaylardan sonra sadece butcemin yettigi 0 km arac almaya calistim.bende artik kolay kolay bilmedigim 2. El araca bulasmamaya karar verdim
eyv hakan dostum ins herkes arabasiyla mutlu olur. keske sifira butceler yetse yada herkes bakimli sorunsuz arabalara denk gelse.
evet aslinda marka bagimsiz bir konu ama su da var bazi markalarda kullanim omru ve mukavemet acisindan farklar olabiliyor.
her seyin hayirlisi tabi isin sonunda.

evet dostum 208 1.4hdi 2012 model aldim. henuz cok yeni ama sorun varsa cevaplamaya calisirim.

Güle güle kullanmanı dilerim. Ben 3 yıl 2010 model 308 1.6 hdi olanını kullandım. Çok beğeniyordum. Bakımı geldi beni üzer diye alel acele sattım. Hala pişmanım.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

dizel 1 tane arabam oldu onada uzun sure binmedim bakimda gerek olmadi o yuzden o kismini bilmiyorum ama dizel motorlarin gucu hosuma gidiyor yolda.
birde istanbul gibi ya iniyorsun yada cikiyorsun olunca tork ihtiyac haline geliyor.
dizellerde tork performansi cok daha yuksek genelde.
ibiza 4500 devirde 126nm iken bu araba 1750 devirde 160nm tork sagliyor ki kasayi kaldirmasi yurumesi inanilmaz rahat geldi.
klimayi acarken dusunmuyorum cekisi neredeyse hic etkilemiyor ve en kisikda pufur pufur. ibizayla benzinde bile klima acikken bayirlarda sikinti yasadim.
ikiside ayni olcude kucuk motorlu arabalar yani kiyaslamayida orantili oldugundan yaptim.
tabi ibiza daha yasliydi o da bir faktor.
evet dostum 208 1.4hdi 2012 model aldim. henuz cok yeni ama sorun varsa cevaplamaya calisirim.

Güle güle kullanmanı dilerim. Ben 3 yıl 2010 model 308 1.6 hdi olanını kullandım. Çok beğeniyordum. Bakımı geldi beni üzer diye alel acele sattım. Hala pişmanım.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Tekrar gule gule kullanman dilerimle.
Bu arada 208 iyibir tercih olmus pug icin.diger modellere gore daha sorunsuzdur.ayrica dizel herzaman candir.

hayirlisi bakalim dostlar tesekkur ederim. ins herkes gonlundeki arabaya sahip olsun.

Geri
Üst Alt