Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leonla devammı yoksa citroen DS4 mü?

taner1905

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar 2011 seat leon tdi dsg şanzuman aracım var fakat bu aralar gözüme citroen ds 4 çarpıyor aracımı değiştirmeyi düşünüyorum ama sizlerin de görüşünü almak istedim. ds 4 ü bilen kullanan test eden varmıdır otomatiği nasıldır konforu nasıldır leon ve dsg yi ararmıyım ?

hantal bir yapısı var yeni leon ve toledoyu bekle derim

taner abi C5 in yenı kasası cıktıgında, 2009 yılında arkadasımın babası ötv indirimiyle beraber 60bin liraya yakın para verip aldı c5i. basta cok güzel geliyodu güzel özellikleri vardı park sensörü falan ekranlıydı, direksiyonu bişekildi vs.... ama 6 ay sonra flan arabanın kapı kollarrı gibi tutulan yerler soyulmaya basladı. oyuzden citroenden cok sogudum ben. gözü boyamaya yönelik cok özellik koyuyolar arabaya ama malzemesinin cok dandik oldugunu düşünüyorum. Belki DS serilerinde düzelmiştir bilemiyorum tabi.. kullananlar zaman içinde yorum yapacaktırlar

leondan saşma derim bencede cok hantal ve basit malzemelerle göz boyamışlar

tabikide DSGden sonra citroenin sacma sapan Auto6R robotize şanzımanı huzur wermeyecek size

taner abi C5 in yenı kasası cıktıgında, 2009 yılında arkadasımın babası ötv indirimiyle beraber 60bin liraya yakın para verip aldı c5i. basta cok güzel geliyodu güzel özellikleri vardı park sensörü falan ekranlıydı, direksiyonu bişekildi vs.... ama 6 ay sonra flan arabanın kapı kollarrı gibi tutulan yerler soyulmaya basladı. oyuzden citroenden cok sogudum ben. gözü boyamaya yönelik cok özellik koyuyolar arabaya ama malzemesinin cok dandik oldugunu düşünüyorum. Belki DS serilerinde düzelmiştir bilemiyorum tabi.. kullananlar zaman içinde yorum yapacaktırlar

Bunun en iyi örneği daha önce almayı düşündüğüm c4 tür sakın:eek:key:
Alayım beğenmezsem satar değiştiririm diyorsanız da iyi bir zararı göze almanızı öneririm..

genel görüş olumsuz demekki baya sorunlu ya da huzuru bulabileceğim bir araba değil sanırım arkadaşlar. yeni leon ne zman çıkacak acaba ??

Geri
Üst Alt