Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat LeonBoom Yeni Sahibini Arıyor...... 26 FR 671

Arkadaşlar bu kadar büyütmeyelim. Herkes bu siteye üye olurken muhakkak ki bir niyet içindedir. Kimisi dostluk, arkadaşlık ve aile gibi bir bağ kurmak niyetindedir, kimisi de birşeyler alıp satmak ya da sadece o an için merak ettiği bir soruya cevap alıp bir daha uğramamak için.

Aracın sahibi de forumdaki aktivitesinden bellidir ki; aracını satmak için foruma üye olmuş. Buna da saygı göstermek lazım ki bu şekilde de çok gelip giden oldu siteye. Zaten bizim ailemiz kimin ne olduğunu bildiği için sorun yok.

Bize düşen hayırlısı olsun demektir.

[MENTION=25594]Ziya[/MENTION] bey duygularıma tercüman olmuşsunuz, ağzınıza elinize sağlık...

Hayırlı satışlarda leon boom'un pertlik bi kazası olduğunu duymuştuk yanlışmı duyduk ki :)

arkadaşlar araç hakkında herkesin kendince bir bilgisi varsa bırakalımda satabilirse satsın,fazlada yorum yapmanın bir faydası olmayacaktır.alan kişide heralde sorup soruşturup araştırıp alır.gözlerini kulaklarını kapatır alırsada buna kimsenin ne söyleyecek sözü nede başka bişey demeye hakkı kalmayacaktır.

devrık kelıme kullanınca yanlıs okumusum Ev ile takas düşünebilirim veya kanıma girecek bir araçda olabilir :))
buda arkadasın ılanından bak sana bır ornek daha vereyım ıstersen
Araç ortalama 8 aydır bende gelir gelmez aracın kk olan turbosu garrett sıfır turbo ıle degıstı enjektörleri ve orlink takımları değişti mazot pompası değişti... 165.000 kmde Ağır BakımAraç ortalama 6 aydır bende gelir gelmez aracın kk olan turbosu garrett sıfır turbo ıle degıstı enjektörleri ve orlink takımları değişti mazot pompası değişti... 165.000 kmde Ağır Bakım

bunlarıda akla ıstersen hadı kolay gelsın

aklamak istediğin bişey varsa 0554 23 99 666 ara beni ben sana yardımcı olayım aklına takılan herşet için :)) araç 2012 kasım ayında alındı lutfen sayalım :D 8 aydır bende 8 ayda 10 bin km yapmamıştır... şuanda 170 bin kmde karayolları özelleşti şirket lere verildi iş takipleri , kanıma girecek araçtan kastım garajımda durmasını isteyeceğim bir araç bu araçtan hevesimi aldım ve garajımda ben yokken durmasına gerek yok hala tatmın olmayan arkadaşlar için numaram yukarda gençler...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Hayırlı satışlarda leon boom'un pertlik bi kazası olduğunu duymuştuk yanlışmı duyduk ki :)

bende duymustum ama yok sadece hasar kaydı var isteyen plakadan sorgulaya bılır :D dikkat 4 TL

haklısınız takdir ediyorum sizi cok fazla forumlarda takıldıgım soylenemez turkıyede seatla ılgılı 2 adet buyuk forum var gırdım uye oldum seat aracım oldugu ıcın bu en dogal hakkım ve satış bolumune ılan verdim işte bu kadar teşekkur edıyorum zıya bey

Arkadaşlar bu kadar büyütmeyelim. Herkes bu siteye üye olurken muhakkak ki bir niyet içindedir. Kimisi dostluk, arkadaşlık ve aile gibi bir bağ kurmak niyetindedir, kimisi de birşeyler alıp satmak ya da sadece o an için merak ettiği bir soruya cevap alıp bir daha uğramamak için.

Aracın sahibi de forumdaki aktivitesinden bellidir ki; aracını satmak için foruma üye olmuş. Buna da saygı göstermek lazım ki bu şekilde de çok gelip giden oldu siteye. Zaten bizim ailemiz kimin ne olduğunu bildiği için sorun yok.

Bize düşen hayırlısı olsun demektir.

haklısınız takdir ediyorum sizi cok fazla forumlarda takıldıgım soylenemez turkıyede seatla ılgılı 2 adet buyuk forum var gırdım uye oldum seat aracım oldugu ıcın bu en dogal hakkım ve satış bolumune ılan verdim işte bu kadar teşekkur edıyorum zıya bey

Öfkenin sebebini de anlamış değilim bakınız cogunlukla ıyeler hayırlı satışlar , gonlunuzdekı rakamlara satmanız dileğimle diyorlar tabiki bi kaç arkadaş eleştiride buluncak ama abartmayın herkesin malıda parasıda kendıne çok şükür keyfe aldım kefke keder satıyorum bir aksiyonum yok garajımda duracagına parası cebımde dursun diye ilan verdim...

Geri
Üst Alt