Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat LeonBoom Yeni Sahibini Arıyor...... 26 FR 671

Mkgamer

Kayıtlı Üye
SCW üyeleri aracımı şirketimin beni yurtdışına şantiyeye yollaması nedeniyle satıyorum 3 ay içinde gideceğim gerçekten seat'a ne kadar çok değer verenler oldugunuz biliyorum forumdan aracı düşünen olursa büyük rakamlarda fiyatta yardımcı olacağım teşekkürler herşey için...

Araç Sahibi : Mehmet KİRAZLI

Araç Plakası : 26 FR 671
İş / Meslek : 46. Şube Karayolları Genel Müdürlüğü ; Trafik ve Bakım Mühendisi
0-100 8.5 sn // 170 Hp // 350 Nm // DSG

Araçım 5 gün önce iç dış detaylı temizlik ve boya koruma yapılmıştır Eskişehir Autobahn da...

Araç Seat Leon Boom Anlatmaya Gerek yok Herkes Aslında Ne olduğunu biliyor ben burda bilinmeyenleri söyleyeceğim...
Araç ortalama 8 aydır bende gelir gelmez aracın kk olan turbosu garrett sıfır turbo ıle degıstı enjektörleri ve orlink takımları değişti mazot pompası değişti... 165.000 kmde Ağır Bakım
Araç kesinlikle pert değil cekme belgeli vs değildir plakam acık sorgulatılabılır arac hasar kayıtlıdır hasar kayıtsız aracda kalmadı memlkette zaten aracı neden satıyorum bu aracın haricinde iki adet aracım daha var keyfi alınmıştır bakımları en iyi şekilde yapılmıştır sadece hafta sonları kullandım...

Km çok diyenlere 170.000 / 7 yıl = 25.000 Yılda Yapar ve bu araç dizel, dizel için komik rakam 25 bin yılda...
2006 Türkiye de birinciliği vardır aynı zamanda avrupadada birinciliği vardır...Dergilere kapak olmuştur...
Araç tamamen full donanımdır eksik olan hiçbir özellik yoktur extraları daha fazladır, turbotimer, turbo ve volt gösterge, motorlu katlanır aynalar, gerigörüş kamerası ve birçok özellik...
Şehir içi 8 Litre Şehir dışı 5 Litre Yakıt Tüketimi var...

Ev ile takas düşünebilirim...

Deatylar için :
Sahibinden satılık modifiyeli Seat Leon 2.0 TDI Stylance 170000 km' de Siyah renk 47.000 TL sahibinden.com'da - 124793531

hayırlı satıslar ben en son gordugumde baya bı bakımsızdı boom ama o bı efsane :D

Hayırlı Satışlar Keyifle Binilecek Bir Araç Gerçekten ..

burda yurt dışına gidicem diosun ilanda fazladan 2 aracım olduğu için satıyorum diyosun büyük bir çelişki , İş / Meslek : 46. Şube Karayolları Genel Müdürlüğü ; Trafik ve Bakım Mühendisi Şirketin heralde devlet olsa gerek karayolları seni yurtdışına gönderdiğine göre :D :zipla:zipla

ilandaki notta ayrı güzel

Ev ile takas düşünebilirim veya kanıma girecek bir araçda olabilir :))

:D:D:D

aracın satıs amacının hıcte 3 aylık dısarı cıkmakla alakası oldugunu dusunmuyorum ben bır yılda dısarı cıksam aracımı satmazdımkı senınkı kısa bır sure ve bu kadar emek verdıgını soluyordun kımse bu emegı bır cırpıda hıce saymazdı banada ılan pek ınandırırcı gelemdı

Geri
Üst Alt