Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon'a sonradan sunroof

Tavsiyem; sakın bu tip işlere kalkışmayın...Araca verdiğiniz zarara değmez...

çok takıntı yapıyosan aracını sat sunroflusunu satın al ama asla sonradan sonruf yaptırma

• Beğen
Reaksiyonlar: 24
Sunroofta neymiş arkadaş heç alışamadım :eek:

Hiç sevmiyorum görüntü olarak hoş dursa da onu açsan camı açamazsın ikisini açınca rüzgar hasta olma sebebi :rolleyes: ben olsam hiç girişmezdim o işe arabayı bozmaya gerek yok :eek:key:

çok takıntı yapıyosan aracını sat sunroflusunu satın al ama asla sonradan sonruf yaptırma
Kesinlikle doğru serkanın yazdıkları.....! sakın ha öyle bişey yapma bedava bile yapsalar yaptırma daha sonradan arabanı dolu alırsın bende öyle yaptım mesela......!

Eskiden Şahinlere Yaparlardı..

Bana Göre Aracın tavanını delecek kadar büyük bir lüks sunmaz ama sunroofsuz binmem dityen arkadaşlarda vardır tabi ama ozamanda aracı değiştirmek en mantıklısı zira aracın tavanı sunroof için özel çıkıyor fabrikadan :eek:key:

Geri
Üst Alt