Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leona koltuk kılıfı yerine forma koymak dahamı iyi

engonge23

Kayıtlı Üye
selam arkadaŞlar ben seat leon 1.4 tsİ 2010 model araÇ sahİbİyİm koltuk kilifi alacaĞim ama forma almak daha mantikli dİyorlar burada da hangİ beden forma oluyor koltuklara ve arka koltuklar İÇİn neler yapilabİlİr dİye sİz daha tecrÜbelİ arkadaŞlardan bİlgİ almak İstedİm yardimci olaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasenİz sevİnİrİm yada ÖnerebİleceĞİnİz marka varmi?

Kendinizi üyelerimiz bölümünden tanıtırmısınız sizi yakından tanıyalım

arkadaşlar kılıf konusunda yorum yapan yokmu daha

Engin Bey Leona Özgü Koltuk kılıfı yok Bildiğim kadarıyla Piyasada (Bundan memnun olduğumuda Eklemek isterim Yoksa HunDayılar gibi koltuklarından ip sarkan bi sürü Leon görürdük ortalıkta) lakin ben temiz tutamam koltukları dersen özel olarak diktirmeni tavsiye ederim istanbulda bu işi yapacak olan yerler vardır:eek:key: fakat ben muştayım güvenemem de dersen bi forma giydir (Tercihen Siyah Beyaz :)) oturduğun kısmada pazardan alacağın üç liralık çirkin bir Posteki işlem tamamdır.. ;)

Ha bununla birlikte Eğer temizlik değilde yıpranma ise kılıf konusundaki korkun merak etme Leonun koltuk kılıfları öyle kolay paralanmaz o konuda için rahat olsun :eek:key:

tamam forma çok güzel olurda kimse hava yastıklarından bahsetmiyor:şoförallah korusun kaza yaparsan koltuktakı hava yastıkları anca formayı parcalar:)

tamam forma çok güzel olurda kimse hava yastıklarından bahsetmiyor:şoförallah korusun kaza yaparsan koltuktakı hava yastıkları anca formayı parcalar:)

Kılıf içinde Aynısı geçerli kardeşim, onu göze Almış Demekki Arkadaş ;)

koltuklarına forma giydirecekler için airbag leride engellemez takımlarının basketbol formalarını öneririm ama ben aralarda her hangib takımı veya siyasi partiyi işaret eden aksesuarlardan kaçınılması taraftarıyım olmadık yerde fanatikler çıkıp zarar verebilirler

koltuklarına forma giydirecekler için airbag leride engellemez takımlarının basketbol formalarını öneririm ama ben aralarda her hangib takımı veya siyasi partiyi işaret eden aksesuarlardan kaçınılması taraftarıyım olmadık yerde fanatikler çıkıp zarar verebilirler

sırf bu yüzden arabaya hiçbir şey takmıyorum veya yapıştırmıyorum. ilginç bir ülkede yaşıyoruz çünkü :)

Geri
Üst Alt