Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon1.6 105 Hp Dsg Önerir misiniz ?

Arabayı aldıktan 2000km sonra bütün yağı değiştirin yakıt tüketimi düşecektir :)

47. hafta oncesi sonrasi olayini nasil ogrenebiliriz kardesim? Dogus herhangi bi sorun yokken bile istek uzerine degistiriyomu? Aslinda gerek varmi degistirmeye, sorun yoksa?

Şasi numarasından üretim tarihinden öğrenebilirsiniz kaçıncı hafta üretimi olduğu :)
Eğer sorun yoksa değiştirmeye gerek yok. Zaten ileride problem olursa ücretsiz değiştiriyorlar :)

Benim araba 11.000 de aracta hıc sıkıntı olmadı daha hız konusunda tabıkı tatmın olmucagınız yerler olur dızel arabadan cupra farkı beklemıceksın ekonomık bencede servısede sordum 20 bınden sora daha az yakcaksın fln dedılerde bana gore gene cok yakmıo 260-270 arası yakıorum su an.Aractan ne beklıosun tatmın o onemlı sen aractan cupra perfonması bekleyıopde dızele bınersen hayal kırıklıgı olur tabıkı .Bence leon dsg tdi kendı segmentinde karsılastır pıyasada gorunus ve performans olarak en ıyı arbalardan bırı bana otomatık ve dızel bı araba sole fıyatı leon kadar olanı bulamasınn LEON candır bınmesını bılene.

1.6TDI DGS 2012 seatımı 2 aydır kullanıyorum 2350kmde şimdilik bir problem yok kullanması zevkli.1 depoyla uzun yol+sehir içi 900 yaptım 180km kala benzin aldım sehir içi 700 altına düşmüyor ama ekonomik kullanımda =)

Kesinlikle tavsiye derim...

yaklaşık 1 ay önce 2012 1.6 DSG aldım mükemmel diyebilirim...

Geri
Üst Alt