Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon1.6 105 Hp Dsg Önerir misiniz ?

20.500 km yaptım memnunum baya bazen gazdan ayağını çekince arabanın seni öne atması beni delirtiyor bitek o kadar :)

Herkese verdiği cevaplar için teşekkür ederim o zman bize seat leon yolları gözükür :) Yek arkadaşım için diyeceğim bi servise götür

dostum tamamda ben size fikir veriyorum sonuçta siz arabayı kullanmamış denememişsiniz burda 15 saniyede 240 görüyor desem yine inanıcaksınız arkadaşlar yalan söylüyor demiyorum ben pişman oldum sadece o kadar bi çıkarım yok yani..

Araçdaki problem nedir peki yürüyen mi yoksa aracın kalitesi mi ?

sıkıntısız sorunsuz gönül rahatlığı ile ve bu paraya binebileceğin dünya güzeli bir araç dsg de de bir gram sıkıntı yok her türlü zorlama ve sıkma denemeleri dahil

bende dsg kullanıyorum performans için ilk basta yeterli sonrasında yazılım yaptırılabilir sadece turbo devreye gecene kadar bi hantallık var yoksa güzel. yakıt olarak biraz fazla golfe göre golf 1000 km sallarken 700 km yi pek gecemiyorum :( birde elektronikte biraz problem yaşarsın xenon vs. (bu sanırım tüm seatlarda oluyor yeni model oldugu için) orj bozmam diyorsan segmentinde binilecek en güzel araba görsel olarak

Üretim tarihi 2011 47ci hafta sonrası ise 2ci nesil sağlam kavramalı dsg7 ile sorunsuz kullanırsınız :)
Eğer 47ci hafta öncesiyse doğuş yavaş yavaş eskileri veya arıza yapanları randevuyla değiştiriyor :)

47. hafta oncesi sonrasi olayini nasil ogrenebiliriz kardesim? Dogus herhangi bi sorun yokken bile istek uzerine degistiriyomu? Aslinda gerek varmi degistirmeye, sorun yoksa?

ben alalı 2 ay oldu 0 km aldım şuan 2500 kmde açıkçası performans bakımından pek doyurucu değil yakıtta 1 depo 600 küsürü geçemedim.

Rodaj doneminde de mi 600km?

Ben yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum; stock 1.6 tdi motordan 240 lık bir performans beklerseniz o zaman yanlış bir beklenti içine girmiş olursunuz.

Yakıt konusunda da haklısınız ilk zamanlar 7 lt yakıyor ve de megane veya 308 lere nazaran 1 lt kadar fazla yakıyor.Benim araç 20 bini geçti ilk bakımdan sonra 6 lt lere düştü ortalama.

megane veya 308 den 1 lt farklı yakmasının nedeni ise leon un gazına bastığınızda onların dikiz aynasından uzaklaşıyor olmaları :)

Geri
Üst Alt