Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat Leon1.6 105 Hp Dsg Önerir misiniz ?

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Emre Can KUT tarafından paylaşıldı.

1. Emre Can KUT

Emre Can KUT SCW Üyesi

12
    2
    3
    Beyler yardım edin lütfen Seat Leon Almayı Düşünüyorum 1.6 105 hp Dsg ama dsgnin çok sorun çıkartığını söylüyorlar yakıt,kalkışta titreme vs. vs. ? not: araç illaki dizel olmalı.

2. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    Valla ben 30bin km kullandim daha tik demedi :)

3. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    bu 1.6 benzinli mi
    daha doğrusu kaç model
    eğer benzinli eskilerden ise onlarda dsg var mı bilmiyorum eğer varsa 6 ileri yağlı tiptirki onlarda sorun yaşamazsın
    yok
    1.6 tdi dsg ise 7 ileri kuru tip dir..evt sorun yaşayanlar da var yaşamayanlarda var..
    ama bizim bildiğimiz sorun yaşanyalar yaşamayanlara göre azınlıkta en azında etrafa yansıyan bu
    özgür sorunsuz biniyor maşeALLAH
    Hasan (H-G) de sorunsuz biniyor maşeALLAH
    ve diğer arkadaşlarımız da sorun yaşayan az
    dsg nin keyfi güzel tadı farklı..

Bunu beğendi. Anıl Fuat Ulkem bunu beğendi.
  4. Emre Can KUT

Emre Can KUT SCW Üyesi

12
    2
    3
    Araç dizel 0 Km İnşALLAH sorun olmaz.

Bunu beğendi. - 48 - bunu beğendi.
  5. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    hayırlı olsun şimdiden çıkacağını zannetmiyorum güle güle kullanın ALLAH kaza bela ve nazar vermesin inşeALLAH

6. Sert@ç

Sert@ç SCW Üyesi

580
    135
    43
    Üretim tarihi 2011 47ci hafta sonrası ise 2ci nesil sağlam kavramalı dsg7 ile sorunsuz kullanırsınız :)
    Eğer 47ci hafta öncesiyse doğuş yavaş yavaş eskileri veya arıza yapanları randevuyla değiştiriyor :)

7. Dedee

Dedee SCW Üyesi

694
    279
    63
    18.000 km.deyim Çok şükür sorunum yok, Vede bu aracı çok sevdim arkadaş. diesel DSG.

8. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    DSG için bana 1 ay sıra vermişlerdi,şimdiki aklım olsa 2 ay beklerdim..

9. armedangel

armedangel SCW Üyesi

16
    6
    3
    Dsg çıkalı 3-4 yıl fln oluyor. ilk zamanlarında bazı sorunlar çıktı, ama artık sorun çıkaracağını sanmıyorum. rahat rahat alabilirsiniz.
    araç teknolojisinde ilk çıkanı almak çok mantıklı değil 1-2 sene bekleyip öyle almakta fayda var. sorunlar yaşandıkça üretici araçlarda ufak düzeltmeler yapıyor. son hali daha sağlam oluyor. 4.5 seneden sonra ise artık kasa değişim zamanı yaklaşıyor dolayısı ile almak çok mantıklı olmuyor. ama soru dsg olunca artık ok denebilir.

10. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    ben alalı 2 ay oldu 0 km aldım şuan 2500 kmde açıkçası performans bakımından pek doyurucu değil yakıtta 1 depo 600 küsürü geçemedim.

Sayfayı Paylaş