Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon

BRK59

Kayıtlı Üye
Merhaba sayın scw üyeleri yakın zaman içinde leon fiyatlarında değişiklik olabilir mi veya 150 hp manuel ne zaman gelecek bilgisi olan var mı, yoksa elimi çabuk tutup suanda 125 hplik leona 65 bin verilir mi?

Merhaba sayın scw üyeleri yakın zaman içinde leon fiyatlarında değişiklik olabilir mi veya 150 hp manuel ne zaman gelecek bilgisi olan var mı, yoksa elimi çabuk tutup suanda 125 hplik leona 65 bin verilir mi?
Valla zam her gün gelebilir döviz kuru üzerinden satış yaptıkları için hem o fiyatlara ikinci el temiz 140lık alınır bence

kurye ile elden teslime verildi

ortalık karışık ne yapacaksan ihtiyac varsa şimdi yapmanız lazım.ama derimki abi sözü dinlersen paranı yastık altına koy şu kaosu bi atlatalım.

Zar zor bitirdim işlerimi gerçi bi 15 - 20 gün daha uzayacak gibi

150hp manuel siparişi alıyorlar.10 gün önce sipariş verdim.Fakat 3-4 ay sonrasına sıra veriyorlar.Kendi hazırlladıkları opsiyonla aldım.En azından beklemiyecegim.

ağustos ayında seat'ın martorell fabrikası tatil ve bakım için kapalı. ayrıca hem kur yükselişi hemde ticari sebeplerle doğuş'un modellere yüzde 1 -1.5 puan aralığında zam yapması piyasada beklenen bir durum. 3-4 ayda siparişiniz gelirse öper başınıza koyarsınız. benim bu ay başında aldığım aracın siparişi martın ilk haftası geçilmişti, araç haziran 27 de bayiye gelmişti. fabrikanın çalıştığı zaman olduğunu da hesaba katarsanız siparişin 3-4 ayda gelmesi bile iyi bir şey olacaktır diye düşünüyorum.

ayrıca 150 hp ACT DSG , 125 hp manuel vites olayında, elde motor kalmadığından dolayı fr manuel'leri 125 hp olarak üretiliyor diye bir bilgi aldım. ben illa manuel vites alınacaksa 140 hplerin tekrar üretime girdiğinde alınmasından yanayım. ama tabi o zaman da 2 3 kere zam yemiş olacaktır araçlar.

karar tamamen alıcıya bağlı diye düşünüyorum.

68.000 aracın liste fiyatı bana 69 demişti.başka yerden fiyat aldım 68 verdiler.1000 tl düşürteceğim.Benim ekstralarla 73.500 buldu.Doguşun verdiği siparişmiş dün itibarı ile üretimden çıktı araç.

68.000 aracın liste fiyatı bana 69 demişti.başka yerden fiyat aldım 68 verdiler.1000 tl düşürteceğim.Benim ekstralarla 73.500 buldu.Doguşun verdiği siparişmiş dün itibarı ile üretimden çıktı araç.
Bugün itibarı ile sipariş veremiyor muyum anlamadim, peki bu durumda ne oneirirsiniz

Geri
Üst Alt