seat leon | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

seat leon

erdincdadas

Kayıtlı Üye
selam arkadaslar sizlerden yardım istiyorum sitede cok basarılı degilim ama aracım seat leon 2012 ve bu aracıma yenılenme yapmak istiyorum oncelikle cupra on anka tampon düşünüyorum uygun nerede bulabilrim birde jant almak istiyorum uygun olarak nerede bulabilirm bana yardım etmek isteyen arkadaslara numaramı veriyorum 0535 652 89 99 ve aklıma gelmeyen cok seylerde var bu arada ben pek derdimi yazarak iza eden biri degilim herhalde saygılarımla

erdinç dadaş

Lejyoner

Administrator
Orijinal olarak 2.el cok nadir bulabilirsin,onun haricinde fiber olarak (ki tavsiye etmem) bir cok tuning firmasında bulabilirsiniz..

erdincdadas

Kayıtlı Üye
cok tsk ederim peki tunıng bildiginiz guvenılır birileri vermı ??

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
selam arkadaslar sizlerden yardım istiyorum sitede cok basarılı degilim ama aracım seat leon 2012 ve bu aracıma yenılenme yapmak istiyorum oncelikle cupra on anka tampon düşünüyorum uygun nerede bulabilrim birde jant almak istiyorum uygun olarak nerede bulabilirm bana yardım etmek isteyen arkadaslara numaramı veriyorum 0535 652 89 99 ve aklıma gelmeyen cok seylerde var bu arada ben pek derdimi yazarak iza eden biri degilim herhalde saygılarımla

erdinç dadaş
2.el çok zor.
çıkmacılarda bile bulamazsınız. Anca servisten.
buluşmalarımıza geldiğinizde yüzyüze konuşup isteklerinizi karşılamaya yardımcı oluruz. Yer söyleriz

dadaş34

VİP Üye
Administrator
Topragım gültekin abide var jant tampon işine gelince fiber tampon alacaksın avrupa yakasında olaan tanıdk yer var

Beni EDS ler İYİ tanır

kirlisakal

Teknik Koordinatör
tamponun cıkması mı olur bi ton civatası iç kasası mevcut öle tamponla iş bitmiyor parçaları da var.bütcen iise servisten alın derim...istersen parça kodunu verebilirim ..ön arka nerden baksan 2000 civarı tutar.cıkmacıdan alsan fazla bişi farkettirmez