Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon

orcuna

Kayıtlı Üye
Merhaba;

Fabrikasyon egzost için bende kesinlikle müdahale edilmeli diyenlerdenim. :)
Bu doğrultuda kişisel müdahelemi de ekli resimlerle aktarmaya çalışayım;

Leon için standart olarak ekli egzost ile teslimatlar yapılıyor.

Ben araç alımını yaparken "KAYADİBİ OTO" tarafından aldığım hediyeler arasında krom egzost ucu ürünü de bulunuyordu.
Ancak hediye olarak ekli resimde iletilen krom egzost ucunun, kondisyonu da orjinale çok yakındı haliyle beğenmedim.

Uploaded with ImageShack.us

Bu sorunsalımı çözmek adına; geçtiğimiz haftasonu Ümraniye sanayi sitesine uğrayayıp, ekli çift çıkışlı krom egzost ucunu montaj ettirdim.
Fiyat araştırmasını bu adım öncesinde yapmıştım. Ancak fiyat - ürün dengesine baktığımda, uygun fiyatlıların paslanmaya en yakın ürünler olduğuna kendimce kanaat getirdim.

Böylelikle aracımın üzerinde görmüş olduğunuz ürünü 120TL (montaj dahil) karşılığında edinmiş oldum.
Ürün yine bana göre, tampona "cuk" oturdu ve görüntü performansı olarak içime bir hayli sindi.

Paslanmayacağına dair kesinlikle "esnaf garantisi" aldım. :)
Ayrıca montajı gerçekleştiren usta sağ alt köşeye de uygulama yapabilecekleribi söyledi.
Ancak tamponun kesilmesi gerekeceğinden şimdilik yaptırmayacağımı ilettim.
Yalnız gerçekten başarılı bir işçilik gerçekleşeceğine inansam, sanırım yaptırabilirim. Ama şuan bu fikre epey uzağım. :)

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
en güzelini yapmışın abi. ne öyle tek egzoz incecik şahin egzozu gibi. :) en iyisi tsı gibi çift egzoz ve egzoz ucu.

güzel güle güle kullanın evet bencede ilk değişecek odur sonra ön tampon

Bu arada abi o plakalıkları yaza doğru hava ısındığında plakalıkları söküp etrafındaki siyahları tinerle beyaz yapıp yapıştırırsan araba daha güzel olucak. yaza kadar bekleyemem diyorsan abi vidalı sistem. :)

yakışmış..bide avatarınız olsa tam olacakmış.:eek:key:

Leon' a folyo kaplama ile ufak dokunuşlarda bulundum. 1. Ayna alt kapak kaplama 2. Ön Tampon alt folyo kaplama Performans değerlendirmem; Her iki uygulamanın özgün olduğunu ve tasarım olarak araca yakıştığını düşünüyorum. Ayrıca boya çizikleri için önleyici bir koruma sağlama anlamında verimli oldu. Ancak olumsuz ve önemli kısım şu; her iki uygulama ya folyo kalitesizliği ya da işçilik anlamında yetersizlik nedeniyle "açılma" oluştu. İdare edebildiği kadar parçalar üzerinde duracak ve sonrasında sökülüp atılacak. Bu uygulamanın boya kondisyonu ne kadar başarılı oluru hakkında maalesef bir yorumum yok.

Geri
Üst Alt