Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon

bende oval egzoz ucu düşünüyodum servisteki bayana sordum dizellere olmuyor dedi

Güzel görünüyor fakat piano black boyama uygulamaları çok güzelduruyor hemde kesin çözüm olarak bakıla bilir.

bende oval egzoz ucu düşünüyodum servisteki bayana sordum dizellere olmuyor dedi

Ne alaka dizellere olmuyor, egzoz ucunun dizel veya benzinli olması ile alakası nedir. Bilgisiz birisine sormuşsun maalesef.
Her hangi bir egzozcuya git kaynakla ucu kısaltıp krom egzoz ucunu güzelce kaynattır bak bakalım nasıl oluyor :)
Yalnız tavsiyem şu Leonlara oval egzoz uçlarından taktırmayın, çok basit duruyor.
Zevk meselesi ama paraya biraz kıyıp çift çıkışlı, tampon eğiminde olan yani biri diğerinden biraz daha kısa olan paslanmaz egzoz uçları çok daha orjinal duruyor. Benim kullandığım:
dsc0267ls.jpg

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Ne alaka dizellere olmuyor, egzoz ucunun dizel veya benzinli olması ile alakası nedir. Bilgisiz birisine sormuşsun maalesef.
Her hangi bir egzozcuya git kaynakla ucu kısaltıp krom egzoz ucunu güzelce kaynattır bak bakalım nasıl oluyor :)
Yalnız tavsiyem şu Leonlara oval egzoz uçlarından taktırmayın, çok basit duruyor.
Zevk meselesi ama paraya biraz kıyıp çift çıkışlı, tampon eğiminde olan yani biri diğerinden biraz daha kısa olan paslanmaz egzoz uçları çok daha orjinal duruyor. Benim kullandığım:

Bende çok baba yani güzel kaliteli oval eksoz ucu var 10 numara yakışıyor.Parasına kıyarsanız ovallerinde çok güzelleri var.

Tabi zevkler ve renkler meselesi ama leon için çift çıkışlı susturucu olmalı diye düşünüyorum. Montaj yapılırken usta tarafından, sağ köşe için de benzer çalışmayı yaptıklarını iletmişti. Ancak ben tampona kıyamadım. :)

Geri
Üst Alt