Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon yakıt tasarrufu

benim dükkan komsununa gelen bi arkadas en iyisi bi hafta sonu takılayım pesine bakalım ne yaktıracaz leon 1.6 yaa bir depo benzinine girelim iddasınada o zaman benim leon hiç yakmıyor diye bileyim 2 haftapuhaha;)

benim dükkan komsununa gelen bi arkadas en iyisi bi hafta sonu takılayım pesine bakalım ne yaktıracaz leon 1.6 yaa bir depo benzinine girelim iddasınada o zaman benim leon hiç yakmıyor diye bileyim 2 haftapuhaha;)

vallaha bence hiç zaman kaybetme kaybetme ihtimalin mucizelere kalmış

:eek:key:
Sanmıyorum öyle bir sey oldugunu o bozulduğu zaman araç fazla yakıt tüketimi yapıyor benimki bozuktu 350 400 krş yakıyordu değiştiridm 230 250 arasına düştü

neyi değiştirdin ki sen Uğur? Bir de bizim SR motorlarda boğaz kelebeği olayı var mıdır? Varsa bunu VAG-COM'da görebilirler mi?

oksijen sensörü temizlenebilir ama bu şekilde yakıt tasarrufu değil sensörün ömrünü uzatmış olursun temizlik işinide w40 yağ ile yapabilirsin her mazemeyi kullanma çalışan sensörü bozabilirsin ayrıca piyasada satılan yakıt tasarrufu adındaki ürünler gerçek olsaydı şhell gibi büyük firmalar yapardı bunu senin araca koyacağın malzeme ne olursa olsun yakıtı düşüremezsin çünkü kullandığın aracı kaç tane mühendis bir araya gelerek yapıyor o tarz nekadar parça varsa kullanıyolardır araç firmaları kendi aralarında yakıt konusunda sağlam rekabet yapıyolar bizim bu yakıtı düşürür dediğimiz şeyleri kaç testten geçiriyolar :)

Geri
Üst Alt