Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon vites topuzu

İyi bir döşemeci ile cok orijinal bir deri kaplama yapılır.

Bir önceki aramızın da vites topuzu eskimişti, Bundan 7-8 ay önce 10TL ye deri kaplatmıştım, orjinal gibi olmuştu.

• Beğen
Reaksiyonlar: Ziya
deri döşetmek en mantıklısı gibi görünüyo. inşallah burda yaptırabileceğim birini bulurum.

şayet Mardinde mesela adana yaptıran arkadaştan yardım alabilirsin

bende deri kaplattım. körüğüyle birlikte sıfırlandı. ilk seferinde körükte problem olduysa da sonradan çok daha güzel bi işcilikle tekrar yapıldı. körük alt plastik parçaya ters takılmıştı. fikir vermesi açısından foto ekliyorum :zipla izmirde yapıldı geldi 75tl...

img5747s.jpg
img5748f.jpg
dsc0051zf.jpg

bende deri kaplattım. körüğüyle birlikte sıfırlandı. ilk seferinde körükte problem olduysa da sonradan çok daha güzel bi işcilikle tekrar yapıldı. körük alt plastik parçaya ters takılmıştı. fikir vermesi açısından foto ekliyorum :zipla izmirde yapıldı geldi 75tl...

işte bu çok güzel olmuş, benimki SADECE GÜZEL oldu... :)

Geri
Üst Alt