Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon un orjinal cd çaları satılık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Pioneer cd mp3 çalar taktığım için orjinal cd çalar ı satıyorum... çıkarttıktan sonra temizlettim... içi dışı tertemiz... problemsiz... fiyat 175.00TL... resimleri akşam ekliycem...

ihtiyacın yoksa satma..arabayı satarken..onun değeri şu an taktığından daha değerli konuma gelir bi anda..sende satmış bulunursun..bizim millet ilginç araba orjinal olsun çamurluk değişmemiş olsun..ama bütün araba çekiçle düzeltimiş olsun yeter onlar için..ilginç zihniyet sıfır parça para etmiyor..

bence de satmayın ama hayırlı satışlar olsun..

Bence dursun arabayı satarken ustunde orjınal cd calarının olması daha albenılı bsey her zaman ıcın

hımmm aslında hepiniz doğru söylüyosunuz... adı üstünde orjinal... memlekette öyle orjinalci tipler varken :) neyse vazgeçtim gerçekten... teşekkür ederim...

vazgeçtiyseniz konu kilitlenmiştir.

inanki orjinalini satma, bendede harici büyük ekran var o bi ara bozulmuştu garantiden sıfırını yolladılar eğer ojinali satmamış olsa idim öylece kablolar dışarıda teypsiz kalacaktım 2-3 hafta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt